LEGO festival ve Zlatém jablku

Pro děti

Svět barevných kostiček, který už více než půl století fascinuje děti po celé zeměkouli, doslova zasype během letních prázdnin obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko. I ty děti, které se chystají s rodiči na delší dovolenou, nemusí zoufat. Během pěti týdnů budou mít spoustu času, aby navštívili centrum a pořádně si LEGO festival ve Zlatém jablku užily.

A to se tentokrát bude nejen skládat, ale bude se i na co dívat! Kromě hracích stolečků pro kluky a holčičky, které budou v hlavní galerii k dispozici malým stavitelům každý den od 10 do 18 hodin, totiž zavítá do Zlína úplně poprvé expozice soch vytvořených ze samých LEGO kostiček. Děti se tak v období od 7. července do 10. srpna potkají na různých místech centra s filmovými hrdiny z Toy story, Star wars nebo sochami zvířátek a dalších postav v nadživotní velikosti. Na motorce z DUPLA se sice jezdit nedá, ale zase se na ní děti mohou fotit a pořídit si tak památku na LEGO festival ve Zlatém jablku.

Důkazem toho, že LEGO není jen hračkou pro děti, ale také zábavou pro dospělé, budou i vystavené hlavy známých osobností a mozaiky od profesionála ve skládání Dirka Denoyelle, který je jedním 12 světových certifikovaných stavitelů LEGA.

Každé sobotní odpoledne v době konání festivalu navíc doplní moderovaný program plný soutěží, společného skládání ve speciálních tematických zónách a hlavně zábavy se stavebnicí LEGO.

Interaktivní LEGO soboty od 10 do 18 hod.:

- 12.7. - stavění LEGO sochy „ HASIČE“ s profesionálním LEGO stavitelem

- 19.7. - tématické hraní v hracích zónách Chima a Friends

- 26.7. – tématické hraní v hracích zónách Crawler a Racer

- 2.8. - stavění LEGO sochy“MEDVĚDA“ s profesionálním LEGO stavitelem

 

Termíny