Partička

Volný čas

PARTIČKA

Improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně dělá někdo srandu ze "Suchoše a Geni", konkrétně tedy jejich kolegové Igor Chmela, Ondřej Sokol a Daniel Dangl. Tato povedená sestava, jejímiž ztřeštěnými nápady se můžete bavit každý pondělní večer na TV PRIMA, zavítá do Litovle 15. října a hned odehraje dvě představení v 17:30 a ve 20 hod. ve Velkém Sále Záložny v Litovli.  

Partička se nejprve dostala na obrazovky na Slovensku, o což se velice zasloužil Daniel Dangl. Po velkém úspěchu u našich sousedů následoval pochopitelný krok, kdy Markíza - partnerská televize české Primy povolila práva na Partičku i k nám. Díky tomu se můžeme těšit i z Partičky i na našich obrazovkách. Roli dramaturga opět obsadil Daniel Dangl, který tak účinkuje v obou verzích pořadu. Mezi herce se pak zařadili Igor Chmela, Ondřej Sokol a známá dvojice Richard Genzer a Michal Suchánek, neboli Geňa se Suchošem.  

Richard Genzer se do povědomí veřejnosti dostal především díky pořadu na televizi Nova Tele Tele, kde krom Suchánka vystupoval ještě s Josefem Cardou a Veronikou Žilkovou. Díky tomu se tato dvojice stala velice populární. Účinkoval také v talk show Ms. GS, zahrál si i ve filmech, konkrétně v třetím pokračování Kameňáku nebo ve filmu Revival.

Stejně jako Genzer se i Michal Suchánek dostal na vrchol své popularity díky pořadu Tele Tele. Spolu také účinkovali v talk show Ms. GS. Ovšem na rozdíl od svého kolegy si M. Suchánek užil více rolí ve filmech. Nejvíce se proslavil ve filmu Sněženky a machři, kde ztvárnil roli bojácného a zakřiknutého Karla. Z dalších filmů to jsou např. Tankový prapor, Ještě větší blbec než jsme doufali nebo Sněženky a machři po 25 letech.

Igor Chmela je znám především pro častější návštěvníky divadla. Účinkuje v pražském Divadle Na Zábradlí. Mimo to si ale užil už i několik filmových rolí. Zahrál si například ve filmech Román pro muže či Karamazovi.

Ondřej Sokol se nevěnuje jen herectví, díky čemuž ho zná většina diváků. Hrál např. v Ordinaci v růžové zahradě nebo ve filmu Perfect Days a Krásno, který i sám režíroval. Dále hraje v Činoherním klubu v Praze, kde také režíruje.

Marian Čurko se věnuje komponování hudby do reklamních spotů, zvukovému designu televizních stanic a tv relací. Je autorem znělek, jinglů, apod. (např. Televizní noviny TV Markíza, TV Noviny JOJ a TA3), produkuje hudební design webových stránek a počítačových her, hudebně se spolupodílí na divadelních hrách a věnuje se vytváření hudby pro různé účely. Je samozřejmě i autorem hudby k Partičce a v pořadu taktéž vystupuje.

Daniel Dangl je režisér, autor, producent, herec, moderátor.  Na Slovensku je známá osobnost, v minulosti účinkoval v populární komické show S.O.S, které byl autorem a průvodcem. Účinkoval v několika filmech, v několika divadelních představeních. Spolupracoval na množství televizních projektů, Superstar, Let´s dance (Star Dance), Dnes je hlavní postavou a hlavou improvizační show Partička, která se tak jako na Slovensku těší oblibě i v Česku.

Vstupné: 430 Kč

Předprodej bude zahájen 28. 7.
Vstupenky si můžete zakoupit v síti Ticketstream nebo v TIC při MK Litovel (budova Záložny), nám. Př. Otakara 762, tel.: 585 150 499, 775 339 098, e-mail: nepustilova@mklitovel.cz
Otevírací doba: Po - Pá 8 - 17 hod., So 9 - 15 hod., Ne (červenec - září) 9 - 13 hod., Státní svátky 9 - 13 hod.

Účinkují

Michal Sáchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Igor Chmela, Daniel Dangl.

Kontakty

www.mklitovel.cz

Termíny