V nedělní pohádce ve Zlatém jablku se děti přenesou do barevného podzimního lesa

Pro děti

Poslední neděli v červnu se mohou děti ve Zlatém jablku těšit na další divadelní představení. S výpravnou pohádkou O víle Jeřabince dorazí 29. června do multikina Golden Apple Cinema Divadlo Brod. Představení začíná jako obvykle ve 14:00 hod.

 

Pohádkový příběh, který tentokrát připravilo Zlaté jablko ve spolupráci s Golden Apple Cinema se odehrává v barevném podzimním lese a kromě krásné víly Jeřabinky, kterou uvězní zlý čaroděj, v něm děti uvidí i roztomilé živé skřítky, loutky mravence a cvrčky a zhmotněné přírodní živly. Divadelní představení plné písniček přinese malým divákům nejen zábavu, ale i poučení.

 

Pohádku napsala uherskobrodská autorka Ivanka Radilová a nastudovalo ji Divadlo Brod pod režijním vedením Romana Švehlíka. Představení se uskuteční už tuto neděli ve 14.00 hodin v sále č. 1 multikina Golden Apple Cinema.

 

Program je určený pro nejmenší a předškolní děti a stejně jako u ostatních představení, která v letošním roce připravilo Zlaté jablko ve spolupráci s Golden Apple Cinema, čekají na všechny návštěvníky drobné dárky. Vstupenky si mohou zájemci rezervovat v pokladně multikina a vyzvednout nejpozději 30 minut před představením. Jednotné vstupné je 40 Kč.

Termíny