V AFI PALÁCI VYROSTE U-RAMPA, KTEROU OVLÁDNOU EXTRÉMNÍ DISCIPLÍNY

Volný čas, Sport, Pro děti

V poslední den školy, sotva se rozdají vysvědčení, vypukne v AFI Paláci tradiční vítání prázdnin s pořádnou dávkou adrenalinu. V pátek 27. června 2014 od 10 do 18 hodin  se koná Xtreme show – divácky oblíbená přehlídka letních extrémních sportů. Návštěvníci AFI Paláce mohou během celého dne  obdivovat mistrovské kousky na U-rampě, skoky na kole, jízdy na koloběžce a skateboardu a dechberoucí akrobatické skoky přes překážky. Všichni zájemci si budou moci vyzkoušet na rampě své dovednosti, pod vedením zkušených borců se naučit nové triky a soutěžit o ceny.   

Návštěvníci a fanouškové extrémních sportů uvidí v AFI Paláci během jízd na BMX kolech mistra ČR minirampy z roku 2013 Davida Janáče a jeho týmového kolegu Davida Foglara. Salta a otočky na freestyle koloběžce předvede pardubický rodák Tomáš Lorenc a sestavu doplní skateboardista Štěpán Troubil. Divácky atraktivní disciplínu free running, ve které se pomocí skoků a akrobatických prvků překonávají překážky, představí Jan Jenek. Ten umí přeskočit diváky saltem.   

„Všechny ukázky na U-rampě se budou střídat a během dne opakovat tak, aby je mohli vidět všichni návštěvníci, kteří ten den přijdou. Show jistě dodá všem do začátku prázdnin potřebnou energii a elán,“ láká Jana Michalcová, marketingová manažerka AFI Paláce.   

www.afi-palac.cz

Kontakty

www.afi-palac.cz

Termíny