GameCon

Volný čas, Pro děti

GameCon je největší festival nepočítačových her v ČR a SK. Opět se můžete těšit na skvělé lidi a vůbec zážitky, které ve vás přetrvají minimálně do dalšího roku.

Skvěle vybavená deskoherna bude tradičně středem všeho GameConového dění. Stačí přijít, popadnout správnou hru, zabrat stůl a můžete hrát. Pokud hru ještě neznáte, ochotná vám ji vysvětlíme. Spoluhráče tu určitě najdete.

 

Další program GameConu:

RPG jsou “stolní” rolové hry, ve kterých se ocitnete v kůži některé z postav a společně se spoluhráči vytváříte unikátní příběh. Popisujete jejich činy, mluvíte jejich ústy, veškeré prostředí však zůstává ve vaší fantazii, podobně, jako když čtete knihu.

Larp je hra, ve které se na několik hodin ponoříte do jiného světa. Nemáte scénář jako např. herci ve filmu, vy sami jste tvůrci svého příběhu. Svou roli hrajete podobně jako v divadle, nehrajete však pro diváky, ale pro sebe navzájem. Nejde o herecký výkon, ale o zážitek ze hry.

Wargaming jsou menší či velké bitvy z fantasy, sci-fi či moderního prostředí, ve kterých představujete generála armády či alespoň velitele bojové jednotky.

Akční hry a bonusy. Jsou to všechny letní, lehké a nenáročné hry, které neodmyslitelně patří k prázdninám i ke GameConu. Šifrovačky, vodní bitvy, laserové přestřelky a mnohé další.

Turnaje v nejrůznějších hrách, od legendární RPG hry Dračího doupě, přes karetní hru Bang!, až po mic všeho v podobě Trojboje.

Kontakty

www.gamecon.cz

Termíny