THE UNLIMITED TRIO + LOLA KARPENKA: DARKNESS OF MINE (work in progress)

Divadlo, Volný čas, Hudba

THE UNLIMITED TRIO + LOLA KARPENKA: DARKNESS OF MINE (work in progress)

Experimentální projekt čtyř talentovaných umělců, kteří se nebojí objevovat krásy a stíny života, jakož i čirou a neuchopitelnou temnotu ukrytou v každém z nás...

DARKNESS OF MINE (work in progress):
Taneční a hudební meditace o mladé ženě ve věku Saturnu, která onemocní a během čtrnácti dní prožívá nesnesitelnou bolest, která jí nedovolí jíst, spát ani mluvit. Doktoři ani medicína jí nemohou pomoci, až jednoho dne magicky objeví svůj vnitřní hlas, naslouchá jeho tajemným tónům a dostane šanci změnit svůj osud.

Lola Karpenka - tanec, choreografie
Nikita Krein - kytara
Ilia Chernoklinov - viola
Aliaksandr Yasinski - akordeon

Druhou část večera vyplní taneční a hudební vystoupení studentu tanečního studia Loly Karpenky a hudební školy Nikity Kreina. (La Magia Del Flamencowww.magiaflamenco.cz, Mezinárodní hudební škola Musehousewww.musehouse.cz )

Vstup: 250 Kč


---------
LOLA KARPENKA
www.lolakarpenka.com
Lola je mladá tanečnice a choreografka, která se věnuje mnoha podobám tance - od klasického, moderního a současného, až po tance etnické (capoeira, afro, romské, salsa). Karpenka studovala také cizí jazyky, autorské herectví, pantomimu a další obory, které doplňují její vzdělání performera. Nakonec se rozhodla nejvíce věnovat flamencu, v jehož radosti, bolesti a tajemství našla vzácnou příležitost a svobodu plně vyjádřit svou temnou dramatickou osobnost. Od té doby představila své umění v Itálii, Španělsku, na Slovensku, v Egyptě a Indii; vytvořila řadu nezávislých divadelních projektů, s tanečně-operní fúzí Večer s Carmen vystoupila na turné po České republice a na Slovensku, a v současné době je členkou první profesionální flamencové taneční společnosti v České republice .

THE UNLIMITED TRIO
https://www.facebook.com/theunlimitedtrio?fref=ts

The Unlimited Trio je experimentální instrumentální hudební projekt. Hlavním cílem tohoto seskupení je vytvářet hudbu bez jakýchkoli stylistických hranic nebo omezení. To je důvod, proč je ve skladbách tria možné slyšet prvky folklóru různých zemí světa, klasické hudby, rocku, jazzu, ambientu či avantgardy... V Unlimited Trio hraje akustická kytara, viola a klávesový akordeon - taková kombinace hudebních nástrojů je velmi neobvyklá pro jakýkoliv žánr. Hudba tria dokáže navodit obrovskou škálu emocí a nálad - od tichých lahodných melodíí až po groovy hardcore.

Ilia Chernoklinov, viola - vítěz mezinárodních soutěží v Bělorusku, Rusku a Moldávii. Chernoklinov byl několik let vedoucím skupiny viol v mezinárodním orchestru CEI Youth Orchestra, se kterým vystoupil na turné v mnoha zemích Evropy (Belgie, Slovinsko, Itálie, Německo, Rumunsko, Bahrajn, Velká Británie i Česká republika). V současné době studuje na Akademii múzických umění v Praze, kde se podílí na mnoha hudebních projektech komorních a symfonických orchestrů a jazzových kapel.

Aleksandr Yasinski, klávesový akordeon - v roce 2008 reprezentoval Bělorusko v Yeosu Youth Festival v Korejské republice . Zabývá se mnoha hudebnímu projekty - od klasických koncertů komorních orchestrů až po elektronickou a rockovou hudbu. Se svými kapelami vystupoval v Bělorusku, Rusku, Polsku, na Ukrajině či v Německu. Také skládá hudbu k filmům. V současné době studuje Pražskou konzervatoř.

Nikita Krein, kytara - vítěz mezinárodních soutěží v Bělorusku, Rusku, Polsku a na Ukrajině. Je zakladatelem Musehouse International Music School v Praze. Nikita se podílí na různých hudebních projektech a festivalech v České republice, Rusku, Německu a Bělorusku. Jako hudební manažer se aktivně podílí na různých hudebních festivalech. Nyní pokračuje ve svém hudebním vzdělávání na Akademii múzických umění v Praze, společně s legendárním kytaristou Štěpánem Rakem. Nikita hraje na kytaru Luthier Boguslaw Teryks.

  Roxy/NoD Dlouhá 33, 110 00 Praga
Termíny