Oslavte s YIT svátek Juhannus - letní slunovrat v duchu finských tradic

Volný čas, Hudba, Sport, Pro děti

Společnost YIT Stavo, která v Modřanech staví energeticky úsporný projekt KOTI Hyacint se zdravým bydlením, se rozhodla uspořádat oslavy letního slunovratu. Protože má své kořeny ve Finsku, kde tento svátek patří k nejvýznamnějším v roce, přináší některé tamní tradice k nám. Svátek Juhannus plný zábavy a her pro celou rodinu se koná pod záštitou finské velvyslankyně v sobotu 21. června od 17 hodin ve FreeStyle Parku Modřany u oblíbené cyklostezky.

Společnost YIT, která k nám přináší finský styl bydlení, seznámí děti i dospělé s finskými zvyky a zajímavostmi. Skandinávský dům, jako jeden z partnerů akce, pro ně uspořádá kurz runového psaní. Dospělí se mohou pobavit třeba u zábavného kvízu o finštině a kromě zajímavých informací o zdravém a úsporném bydlení mají šanci vyhrát designové dárky finských značek a voucher na půjčení elektrokola od partnera akce ekolo.cz. Vrcholem večera bude ve 21 hodin velká ohňová show.

Užít si letního slunovratu ve finském stylu mohou přijít všichni, kdo se chtějí pobavit a dozvědět se o této krásné zemi něco víc.

 

 

 

Další dokumenty k akci

  
Kontakty

www.yit.cz

Termíny