United Islands uvádí: DJ Shadow (US)

Hudba

Kalifornská legenda instrumentálního hip-hopu, vynikající turntablista, producent a mistr samplu DJ Shadow přijede do MeetFactory. Jeho vystoupení bude znamenat jeden z vrcholů letošního ročníku United Islands of Prague. Zahraje taneční set, ve kterém zazní i jeho kultovní skladby. Příjemně překvapeni budou přispěvatelé z hithit.cz/unitedislands, kteří si zakoupili balíčky obsahující oficiální afterparty.

Koncert v České republice bude završením jeho exkluzivní turné „All Basses Covered“, které čítá jen zastávky v Aténách, Londýně, Paříži, Lisabonu a Praze.

DJ Shadow se pohybuje stylově především ve vodách hip-hopu, funku, rocku, ambientu, jazzu či soulu. Mezi jeho nejznámější skladby patří Six Days či Midnight In A Perfect World. Má za sebou 5 řadových desek, přičemž ta poslední (The Less You Know Better) vyšla před třemi lety.

V roli předskokanů se představí aktuální vítěz World DMC Battle Championship z Británie Ritchie Ruftone a izraelský tříčlenný projektGarden City Movement, který letos vystoupí mimo jiné i na Glastonbury.

Vstup si můžete zajistit skrze www.hithit.cz/unitedislands ve zvýhodněném „afterparty“ balíčku s cenou pro jednoho za 600 Kč a pro dva za 1100 Kč - obé navíc se vstupem do Kinského zahrady na hlavní hvězdy United Islands jako je Ella Eyre, Bajofondo, Childhood, Ohm Square a mnoho dalších. V předprodejní síti Ticketpro se lístky budou prodávat od 1.6. pouze na jeho show (bez bonusových vstupů na United Islands) za 630 Kč plus poplatky.

Účinkují

22:30 - 00:30

Aid Kid (CZ)

22:30 - 23:40

Garden City Movement (IL)

00:00 - 01:30

Dj Shadow (USA)

00:30 - 03:00

Dignity Dope (CZ)

01:30 - 03:00

Ritchie Ruftone (UK)

03:00 - 05:00

DJ Friky (CZ)

Termíny