Ve Zlatém jablku proběhne v pátek casting Miss Face 2014

Volný čas

V pátek 13. června proběhne ve Zlatém jablku casting soutěže krásy Miss Face 2014, která pomáhá půvabným a sympatickým dívkám na cestě za vysněnou modelingovou kariérou. Ty nejlepší budou mít možnost vyzkoušet si přehlídkové molo po boku Elišky Bučkové a Táni Makarenko. Módní show bude návštěvníky provázet Petr Vojnar.

 

 

 

Zlaté jablko se v pátek opět promění v místo, kde dostanou mladé krásné dívky šanci proniknout do světa modelingu. Tentokrát mají příležitost všechny dívky ve věku 17 – 25 let, u nichž však nerozhoduje pouze výška a míry, ale třeba také sympatický obličej a šarm.

 

Odpoledne plné krásy bude patřit nejen odvážným krásným dívkám, ale také těm, které si svůj sen o přehlídkovém mole už splnily a rozhodly se jeho prostřednictvím pomáhat jiným. Výtěžek finálového večera, který se uskuteční na podzim v Praze, bude totiž opět věnován na charitativní účely. V letošním roce poputují prostředky na neonatologické oddělení pražské Porodnice U Apolináře.

 

Registrace dívek, které se nestihly přihlásit přes internet, začíná ve 14 hodin v přízemí hlavní galerie Zlatého jablka, od 16 hodin potom proběhne samotný casting,“ říká organizátorka soutěže a modelka Táňa Makarenko, která upozorňuje dívky na důležitou podmínku účasti – mít s sebou boty na podpatku, dvojdílné plavky a tmavé jeansy.

 

Nejkrásnější zlínské dívky, které postoupí do semifinále, se v závěru dne ve Zlatém jablku představí v módní show společně s Eliškou Bučkovou a Taťánou Makarenko. Odpolednem bude provázet charismatický moderátor Petr Vojnar.

 

Program odpoledne

 

Od 14:00 Registrace

16:00 Zahájení castingu, představení dívek

17:00 Módní show semifinalistek  

Účinkují

Eliška Bučková

Taťána Makarenko

Termíny