DANCEMANIA – ODPOLEDNE PLNÉ TANCE V AFI PALÁCI

Volný čas

Již ve středu 11. června 2014 bude v AFI Paláci k vidění to nejlepší z tanečních škol v našem regionu. Akce s názvem Dancemania, která začne v 16 hodin, pomyslně zakončí „taneční školní rok“ dvou prestižních tanečních škol – nejlepší české streetdancové skupiny T-Bass a Tanečního centra Pardubice. Odpolednem provede Jakub Kotek, moderátor a tanečník z Hradce Králové a jako host vystoupí zpěvák Davee, který se stal finalistou divácky úspěšné soutěže Hlas ČeskoSlovenska.

Skupina T-Bass předvede mimo jiné svou choreografii, se kterou získala ocenění Taneční skupina roku 2014 a stala se nejen vítězem v kategorii Street Dance, ale také absolutním vítězem tanečních skupin roku 2014 v České republice. Své choreografie předvedou i žáci Tanečního centra Pardubice pod vedením Radka Smejkala, držitele mezinárodní třídy v latinoamerických tancích a ředitele Tanečního centra, který v rámci programu zatančí latinoamerické tance.  

„Diváci se mohou těšit na špičkové taneční vystoupení ve stylu street dance a break dance, uvidí také taneční vystoupení dětí všech věkových kategorií z tanečních škol v Pardubicích a v Hradci Králové. Bude se rozhodně na co dívat, tak všechny srdečně zveme,“ láká na odpoledne Jana Michalcová, marketingová manažerka AFI Paláce.

www.afi-palac.cz

Kontakty

www.afi-palac.cz

Termíny