prague barefoot run

Sport

Druhý ročník unikátního charitativního bosonohého běhu s názvem Prague Barefoot Run se uskuteční v sobotu 7. června v pražském parku Ladronka. Přesně v pravé poledne ho odstartuje oštěpařka Bára Špotáková, která nad letošním ročníkem převzala záštitu, stejně tak i Pivovar Ferdinand, který je již druhým rokem partnerem akce.

Svou účastí na trati dlouhé 4,2 kilometrů podpoříte děti vyrůstající v dětském domově na území České republiky a pomůžete jim tak s jejich vstupem do samostatného života! Pro účast nemusíte být zdatnými sportovci a není třeba ani běžet. Jedinou podmínkou je sundat boty a běžet na boso.

 

Připomeňte si vzpomínky z dětství a okořeňte je dospěláckou chutí benešovského piva Ferdinand nebo klasické malinovky Ferdináda. Vezměte sebou své děti a kamarády a vychutnejte si s nimi netradiční závodní odpoledne. Organizátoři slibují nabitý doprovodný program, zajímavé hosty včetně vítězek letošní České Miss a spousta dobrého jídla a pití. Přijďte prožít den, ve kterém se spojí příjemné s užitečným. Více informací na www.pbfr.cz.

Termíny