Pohádkový Hradec 2014

Pro děti

Pohádkový Hradec 2014

Pohádkový Hradec 2014

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
Obec: Stříbrná Skalice
Web: www.zivot-v-hradci.cz
Email: kubahlavaty@gmail.com
Telefon: 724131332

Pohádkový Hradec 2014 Pohádkový Hradec 2014 Pohádkový Hradec 2014 Pohádkový Hradec 2014 Pohádkový Hradec 2014 Pohádkový Hradec 2014

V sobotu 14. 6. 2014 od 15. hodin se v Hradci u Stříbrné Skalice uskuteční již 4. ročník akce s názvem Pohádkový Hradec. V obci a blízkém lese bude na trase dlouhé zhruba 1,5 km rozmístěno přibližně patnáct stanovišť s bezmála dvaceti pohádkovými bytostmi. Děti i rodiče se kromě příjemné vycházky můžou těšit na spoustu úkolů, které je na jednotlivých stanovištích čekají. Po příjemné procházce na vás opět čeká drobné občerstvení, projížďka na koních a nově návštěva místní ovčí farmy.

Těšíme se na vás!!!

Ústřední téma letošního ročníku: Milé děti, tohle si musíte vyslechnout!!!

Loni nám zlá volavka z nedalekých Oplan jménem Cecílie chtěla ukrást našeho hradeckého kapříka Tondu, ale to se jí nepovedlo. S vaší pomocí, posbíráním kapříkových šupinek u pohádkových bytostí, se nám ho podařilo zachránit a vrátit zpět do hradeckého rybníčku.

Letos se však opět udála zlá nemilá věc. V lese se nám zatoulal vepřík Emil! Hradecké pohádkové bytosti ho však našly a dovedly na kraj lesa. Utrmácený a hladový vepřík se ale o kousek dál skutálel do hradeckého rybníčku.

Vaším úkolem děti, bude nejprve vepříka Emila z toho rybníčku vytáhnout a poté mu v lese obstarat večeři. Bázlivé pohádkové bytosti už stačily v lese posbírat loňské žaludy, které prasátkům náramně chutnají a vaším úkolem bude, od těchto bytostí je pro vepříka Emila získat. Budete však muset splnit jejich úkoly.

A na závěr naše motto:

Prasátko má hlad, nechce jen, nechce jen podrbat! Úspěšnou cestu.

Termíny