Cestovatelský bazar

Volný čas, Sport, Turistika

Nezisková organizace Brontosauři v Himálajích připravila benefiční akci na podporu himálajské školy v Malém Tibetu. Dne 11.6.2014 se široká veřejnost může zúčastnit Cestovatelského bazaru. Ten bude probíhat v Klubu cestovatelů na Veleslavínové 14,     v Brně. Od 10 do 20 hodin si návštěvníci mohou nakoupit cestovatelské předměty a podpořit tak školu. V 17: 30 proběhne workshop zpívání manter a v 18:30 přednáška „Jak se učí v Himalájích“.

Zájemci mají možnost se do této akce zapojit hned několika způsoby. Na bazar je možné věnovat cestovatelské předměty, které se budou následně prodávat. Může se jednat o sportovní vybavení, turistické potřeby, knihy, fotografie atd. Toto zboží je možné přinést do 10.6.2014 do Klubu cestovatelů na Veleslavínové 14.

Dne 11.6.2014 si návštěvníci mohou cestovatelské kousky zakoupit za smluvní ceny. Už teď se můžou těšit na výběr sportovního oblečení, cestopisy a krásné fotografie.  V průběhu celého dne bude k dispozici ochutnávka masala čaje, workshop malování hennou a kuchaři připravují speciální indické menu. Celý program završí workshop zpívání manter, který povedou manželé Pokorní. A na závěr se představí dobrovolníci, kteří v rámci neziskové organizace působili v Himálajích na místní škole. Jejich přednáška se bude věnovat zkušenostem z dobrovolnictví.

Cestovatelský bazar je příležitostí pro cestovatele, dobrodruhy a příznivce organizace Brontosauři v Himálajích, aby provětrali své skříně a nebo si nakoupili staronové potřeby. Zároveň se návštěvníci mohou dozvědět zajímavosti z dobrovolnického života a nechat se unést na vlnách manter.

 

Termíny