Premiéra wakeboardového filmu

Film, Volný čas, Hudba, Sport

Všechny, kteří se v létě poddávají adrenalinovým aktivitám, i ty, kteří chtějí něco teprve vyzkoušet, bychom rádi pozvali na pražskou premiéru wakeboardového filmu desetiletí THE DEBUT, kterou uvádí internetový magazín Freeride.cz ve spolupráci s Monster Energy.

 Přelomový filmový projekt, na který celý wakeboardový svět dlouho čekal, si můžete vychutnat na velkém plátně s hlasitým hudebním doprovodem ve čtvrtek 5. června v klubu 2. patro v Dlouhé ulici 37, Praha 1!

Akce se osobně zúčastni jeden z jezdců a to Německý Nico von Lerchenfeld, který se uplynulý víkend úspěšně umístil na prestižním závodě FISE na druhém místě. První místo neobsadil nikdo jiný než mladičký (16 let) a nesmírně talentovaný Daniel Grant, který má ve filmu THE DEBUT také svou obsáhlou pasáž, ve které předvede triky z domovského parku v Thajsku kde v současné době žije.

Na programu bude nejen premiéra tohoto wakeboardového skvostu, ale můžete se také těšit na akční drinky od Monster Energy nebo na vyhlášení soutežě o wakeboard Liquid Force podepsaný Monster jezdci a další ceny. K pořádnému mejdanu pak nezahraje nikdo jiný než DJ Lucky Boy

K filmu THE DEBUT není potřeba nic dodávat, za všechno mluví oba trailery, které vidíte níže. Jak sám tvůrce filmu Andy Kolb společně s riders říká: 

“The Debut is a film about people who once found their passion. It is a film about people who love wakeboarding. The world’s best riders will be followed on their journey all over the world. High-End production techniques will capture their riding, the places they go to and who they really are.”

Účinkují

Riders:

Nico von Lerchenfeld (Německo)
Daniel Grant (Thajsko)
Raph Derome (Kanada)
Tom Foshee (USA)
Kevin Henshaw (Kanada)
Nick Davies (Velká Británie)
Brenton Priestley (Austrálie)
Felix Georgii (Německo)

Directed, produced & edited by Andy Kolb.

Termíny