Raw Food kurz

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

 

Raw food alias živá strava je jedním z trendů dnešní doby. Jsou to lahodná a energická jídla, která není třeba vařit! Stravu 21.století Vám představí hned dva zkušení raw foodisté a předvedou Vám triky jak pro muže (jak mít víc síly a chuti do života?) tak pro ženy (jak dělat ty nejlepší dezerty anebo skvělé raw sushi, a přitom být krásně štíhlá). Dozvíte se také, jaké ingredience používat a kde je nakoupit. 

Menu:
  • Energy drink zastudena lisovaný mrkvový džus s netradičním dochucením
  • Mango king green smoothie vítěz soutěže o nejlepší smoothie Raw Fest 2014
  • Raw sushi lahodné a přitom z nečekaných ingrediencí
  • Raw thajské curry nudle nudle si vytvoříte sami!
  • Raw cheesecake raw dezerty jsou prý nejlepší na světě
Celý kurz poběží na 100% BIO a RAW surovinách.

Účinkují

Filip Říha: Filip nikdy nevaří. V Chefparade Vám ukáže triky s raw foodem – jak spojit chuť, rychlost přípravy a doplnění energie do života. Raw food poznal před více než 5 lety v Izraeli a od té doby na něm “jede”. Raw food ho vedly k založení firmy Freshbedýnky, díky které má stále ty nejkvalitnější ingredience na dosah ruky. 


Lucie Aujeská: Lucie miluje raw food. Při svých pobytech na Bali se za posledních 6 let naučila připravovat dokonalé raw delikatesy od známých raw foodistů jako je třeba Gabriel Cousens, Sayuri Tanaka, Elaina Love, Simone Power a Matt Samuelson. Kromě toho je lektorka, koučka, terapeut, učitelka jógy a majitelka firmy Vitalvibe. 
Termíny