AFI PALÁC POKRAČUJE V TRADICI DĚTSKÉHO DNE S MICHALEM NESVADBOU A ROZDÁVÁNÍ DÁRKŮ DĚTEM Z PARDUBIC A OKOLÍ

Pro děti

Během oslav konaných u příležitosti Mezinárodního dne dětí navštíví ve čtvrtek 29. května 2014 zástupci AFI Paláce spolu s klaunem děti na dětském oddělení pardubické nemocnice, Základní školu a praktickou školu Svítání nebo Dětské centrum Veská u Pardubic. V rámci těchto návštěv rozdá AFI Palác dětem stovky dárků a potěší je představením klauna, které slibuje spoustu radosti a zábavy. Tentýž den proběhne v AFI Paláci od 15 do 17 hodin oblíbený Dětský den s Michalem Nesvadbou. Jeho show již neodmyslitelně patří k oslavám Mezinárodního dne dětí  v AFI Paláci.

 

Vždy veselý a dobře naladěný Michal Nesvadba známý hlavně z oblíbeného pořadu Kouzelná školka zaujme hlavně nejmenší děti, na své si ale přijdou i školáci a Michalův zápal ocení jistě i rodiče. „Návštěvníci AFI Paláce se mohou těšit na Michalovo vystoupení, autogramiádu, různé soutěže, balónky a na zdravější alternativu cukrové vaty bez chemických přísad,“ přiblížila program Jana Michalcová, marketingová manažerka AFI Paláce.

 

Mezinárodní den dětí se slaví každoročně 1. června a jeho historie sahá až do 20. let minulého století. U příležitosti tohoto dne se v mnoha zemích konají různé společenské a sportovní akce. Den dětí má upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí.

Kontakty

www.afi-palac.cz

Termíny