Dětský den v Greyhound Park Motol

Volný čas, Sport, Pro děti

31.05.2014 dostihy chrtů, závod malých šlapadel, závod velkých šlapadel o 1.000,- Kč
Akce vhodná pro skupiny přátel, sportovce, rodiny s dětmi, i jednotlivce

Skvělý tip na skvělé strávení sobotního dne - dětského dne. Skvělý oběd nebo večeři za nepřemrštěné ceny, jako bonus dostihy chrtů, tipování na chrty,  i možnost zajezdit si na šlapadlech. Uvidíte  dostihy chrtů greyhoundů na dostihové dráze, která nemá v kontinentální Evropě obdoby. Za podobným zážitkem byste museli až do Irska či Anglie. Uvidíte v akci nejrychlejší psy planety - přímé potomky dostihových legend profesionálního dostihového sportu, například Austrálie nebo Irska, můžete se s nimi pomazlit, vyfotit. 

Z dostihového menu připraveného specielně pro tento dostihový den si jistě vyberete - přináší speciality vyšší cenové kategorie i ty za přijatelnou cenu, přesto jde v obou případech za zážitkovou gastronomii Four Leaf Restaurant. Restaurace v I. NP je v provozu každý den, nejen o dni dostihovém, je vybavena dětským koutkem.

Veškeré naše terasy jsou kryté, i kdyby sprchlo - na vás pršet nebude a přesto můžete sedět venku ve skvělém prostředí, chrtům déšť nevadí. I kdyby bylo chladno - v zázemí restaurací je teplo.  

Web akce: http://www.greyhoundpark.cz/clanky/31052014-detsky-den-v-greyhound-park-motol.aspx

Termíny