Paintball Pitkovice

Volný čas, Sport

PŘÁTELÉ | Pojďte si způsobit pár dobrovolných modřin :) !

Pojďme si udělat báječné sobotní odpoledne se spoustou zábavy a troškou dobrého jídla v Paintball aréně v Pitkovicích! 

Máte rádi sport? Rádi si užijete spostu zábavy s příměsí trochy adrenalinu? A jako poslední třešničku na dortu.... Nevadí Vám pár modřin získaných v čestném boji? Pokud jste si odpověděli ANO, přidejte se k nám a pojďte na paintball v Pitkovicích. Připravili jsme pro Vás prima adrenalinové odpoledne, kdy si užijete i trochu té fyzické bolesti :), aby Vám nebylo líto, že stále sedíte v práci nebo že vykonáváte monotónní činnost. Skvěle se proberet k životu a navíc poznáte nové přátelé a lidi, se kterými si budete mít co říct.

Čeká nás i příjemný program:

14:30 zahájení - seznámení se mezi sebou navzájem, krátký výklad pravidel a příprava na hru (nafasování výzbroje a oblečení)

15:00 začátek hry

17:00 ukončení hry + následné občerstvení

Přesné místo konání: ulice K Dálnici, u zastávky "K Pitkovičkám", kde jezdí autobus č.232 a 325

Cena:

Registrovaní členové mají nárok na zvýhodněnou cenu vstupného a to 330,- Kč, tj. 12 Euro.

Kurzovné pro neregistrované členy je 360,- .

Platbu provádějte buď přes platební systém PayPal v eurech, nebo bankovním převodem na účet u KB: 107-3603060217/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte, prosím, váš nick a e-mail pod kterým jste zde registrováni. Pokud platíte bankovním převodem, přihlašte se, prosím, na akci na e-mailu: michaela.trckova@exceptionals.net pro snažší organizaci. Děkujeme. 

Platba musí být připsána na účtě nejpozději den před konáním akce. 

Doplňující informace: V ceně hry jsou dvě hodiny v aréně, 100 ks kuliček, kterými to opravdu bolí :), 2x nápoj a 1x grilovaný buřt nebo klobáska na grilu. 

Vychutnejte si skvělý zážitek na který jen tak nezapomenete!

Více informací o aktivitě nebo chat mezi přihlášenými uživateli se zobrazí po zakoupení této aktivity přes interní platební systím. Tak neváhejte a přihlašte se.

Těšíme se na Vás!

Termíny