Koncert DEVAKANT

Hudba
Skladatel, zpěvák a multiinstrumentalista, pocházející z Havaje, propojuje poznání posvátných tradic Indie, Tibetu, Japonska, Peru, starověkého Mexika a Gregoriánských chorálů. Jedinečná kombinace zvuku, hlasu a ticha nás uvede do světa tajemství uvnitř nás, do místa klidu, harmonie a pohody. Jeho hudba přímo vybízí k meditaci, léčení, relaxaci, práci s energií, ale i k čisté radosti a vděčnosti.
Účinkují

Devakant je umělec, který svým bytím, způsobem života i tvorbou překračuje hranice mezi formou a obsahem, mezi hmotou a duchem.

Nikdy neměl ambice být lektorem nebo učitelem. Následoval to, co mu jeho život nabídl a po 33 letech intenzivního studia hudby, koncertování a tvoření přijal i tuto novou životní zkušenost. Jak sám říká, má ji rád J.

Pokud bychom chtěli popsat, byť i ve stručnosti, jeho život, nestačilo by nám mnoho knih. Lépe poslouží jeho hudba i sochařská tvorba (ta je téměř bez výjimky inspirovaná ženami).

Devakant je národností Američan a Ital. Za svůj život procestoval celý svět, to proto v jeho hudbě najdeme tolik vlivů a kulturních zvláštností. Prožil 15 let svého života v osobním kontaktu s Oshem, v jeho domě, který pro něho tvořil.

Pokud potřebujete načerpat šířku vnitřního prostoru a klidu, pokud potřebujete cítit přítomnost sebe sama, nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost rozeznít se inspirováni Devakantem.

Termíny