Kurz lezení s instruktorem na stěně BigWall

Volný čas, Sport

Kurz lezení pro začátečníky na BigWall je tu!!!

Chtěli jste si vždycky zkusit lezení po stěně a neměli jste odvahu to zkusit sami? Pojďte do toho s námi! Nachystali jsme pro Vás začátečnický kurz lezení na jedné z nejlepších stěn v Praze. Známé BigWall ve Vysočanech. V každém z nás je trocha adrenalinu a touhy občas zariskovat. Pojďte spolu s námi zažít takové odpoledne a přitom si vychutnat excelentní zážitek. Navíc pokud máte jistotu, že Vám kryje záda zkušený instruktor!  

Stěnu BigWall sahající do výšky 20m postavila společnost TR-walls za použití nejlepších technologií a zkušeností. Svojí kvalitou a provedením se dá bez problému srovnávat se špičkovými stěnami v zahraničí. Její lezecká plocha je celkem 3 000 m2 a obsahuje širokou škálu profilů od velmi snadných až po náročné profíky. Vychutnejte si tedy tento netradiční zážitek a poznejte podobrné dobrodruhy jako jste vy, kteří se také rozhodli, vylézt z ulity šedi...

Přesná adresa konání akce: BigWall, Ocelářská 16, Praha 9, Vysočany

Program:

14:45 krátké seznámení účastníků mezi sebou

15:00 zahájení kurzu s instruktorem (délka kurzu 2 hodiny)

17:00 možnost pokračovat bez instruktora na boulderu

Cena:  

Registrovaní členové mají nárok na zvýhodněnou cenu vstupného a to 450,- , tj. 17 Euro.

Kurzovné pro neregistrované členy je 490,- .

Platbu provádějte buď přes platební systém PayPal v eurech, nebo bankovním převodem na účet u KB: 107-3603060217/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte, prosím, váš nick a e-mail pod kterým jste zde registrováni. Pokud platíte bankovním převodem, přihlašte se, prosím, na akci na e-mailu: michaela.trckova@exceptionals.net pro snažší organizaci. Děkujeme. 

Platba musí být připsána na účtě nejpozději den před konáním akce. 

Cena zahrnuje 2 hodiny lezení s instruktorem, potřebné vybavení k lezení, neomezený vstup na boulder a lezeckou stěnu.

Další doplňující informace nebo konverzace přihlášených uživatelů najdete v chatu, který se zobrazí po přihlášení na akci.

Těšíme se na vás!

Termíny