Letní tvůrčí camp ( pro ženy)

Kurzy, vzdělání, konference

Zveme Vás srdečně na čtyřdenní cestu do přírody a k sobě sama s průvodci Monikou, Lenkou, Zuzanou, Anetou a Víťou

Tento program jsme vytvořili k oživení našich ženských buněkoživení našich talentů a radosti z prožívání se v těle, v hlase, v přírodě. 

Pět tvořivých dílen, pět živlů, které přinášíme jako průvodci.

- Element ZEMĚ - Řád přírody, vesmírný zákon, rovnováha

 Element OHNĚ - Síla, intenzita a směr

Potřebujeme se vnitřně povolita otevřít, aby náš hlas zazněl a vyjádřil Kdo jsme. Budeme pátrat a objevovat to místo, kde se náš hlas ukotvuje v těle a odkud nám potom dovolí vyjádřit sama sebe v plné síle, celistvé a osvobozené.

- Element VODY - Plynutí, emoce a vyjádření

Cítit se doma ve svém těle, být spojené se svým prožíváním, schopné se vyjádřit - to je cesta, na kterou se společně vydáme. Každá buňka našeho těla bude Tvořit.

 Element Vzduch - Prolínání, lehkost a inspirace

Miluji pravdivost výrazu, prožitku a sdělení. Můj hledáček fotoaparátu bude zachycovat okamžiky našich tváří a těl tak, abychom mohly uvidět naši cestu k sobě a své tváře, která možná ještě neznáme a mohly se pak podivit, kdo vlastně jsme.

Element ÉTER - Vědomé proudění, moudrost a zkušenost

Rituály v našem životě vytvářejí naši rovnováhu, stabilitu a bezpečí. Budeme sdílet v kruhu naše příběhy a vzájemně se inspirovat v tom, jak žijeme rituály v naší každodennosti.

Účinkují

Monika Kubasová

Radost, divokost, uvolnění a náboj ženu oživují, regenerují a baví. A právě tam směřuji vše, čím provázím při práci s hlasem. Tam se dotýkáme své duše. Když je tělu dobře, duše může promluvit a zpívat. Zažíváme pocity splynutí, sjednocení a dokonalosti. Jako při krásném milování.Hlas je náš veliký učitel, stačí mu jen naslouchat.

www.cestasrdce.cz 

Lenka Papadakisová

Miluji hloubky. Nořím se do nich, pociťuji jejich sílu a zájemce o ponor zvu na společnou cestu. Kdo chce, může pátrat se mnou a opatrně loupat jednu vrstvu za druhou a přibližovat se k esenci. Podpořím vás svými zkušenostmi, otevřeností, pochopením a laskavostí. Jde mi o to, abychom nalezly samy sebe a v harmonii se sebou začaly měnit svět k lepšímu. Je to náš svět...

www.moudrepodnikanizen.cz

www.expertis.cz 

Zuzana Zónová

Provázím ženy skrze fotografii na cestě k sobě samým, ke své jedinečnosti a dokonalosti. Při fotografování miluji ten proces nacházení pravdy, kdy se postupně odhazuje to, co už nepotřebujeme (většinou i šaty:) a zůstává svoboda a radost. Probuzená žena, koupající se ve své energii je lékem na všechny neduhy světa:)

www.zonova.cz 

Aneta Pavlová

Jsem lektorka a průvodkyně ženských kruhů, rituálů a rétoriky. Z kurzů zaměřených na psychosociální dovednosti jsem se přirozeně s mými zkušenostmi začala zabývat tvořivým vyjádřením sebe sama, které vychází z těla, pohybu, improvizace - umět si počkat a nevyrábět, nevymýšlet...znovu objevovat vlastní spontaneitu, vnímat inspiraci a cítit harmonii. Léčit se pohybem, dotekem, radostí.

www.prakriti.cz 

Vít Salfický

Ztratili jsme ze zřetele velkou souvislost a sounáležitost se svými bližními, zvířaty, rostlinami, nerosty, životním prostředím, celou planetou a všemi dalšími duchovními bytostmi v univerzu... Zatančíme a zazpíváme. Slavnostní rej nám zbystří naše smysly a naladíme se na tón Země. Vytvoříme jednotu s tvory z kamene, rostliny a zvířete.

Necháme se vést přítomným okamžikem. Vezměte s sebou dary na oltář k uctění sil, energií a bytostí, bubny a chřestidla.

www.bublablato.blog.profil

Termíny