Jedličkův ústav je partnerem Vyšehraní 2014

Divadlo

Nadace Jedličkova ústavu se stala partnerem 11. ročníku pražského festivalu hudby a divadla Vyšehraní, který se koná od 30. dubna do 22. června. Návštěvníci budou mít možnost nejen přispět do sbírky pro bezbariérový autobus Jedličkova ústavu a škol, ale také shlédnout představení divadelních souborů „Ještě chvilku“ a „Čarodějné divadlo“. V rámci festivalu budou probíhat koncerty, divadelní představení,  trhy chráněných dílen.

 

Festival se koná na dvou místech. Od 30. dubna do 8. června ho bude hostit divadelní scéna Na Hradbách, kde se 26. května mohou návštěvníci těšit na divadelní představení Městečko, které si připravili absolventi Jedličkova ústavu a škol, sdružující se v souboru Ještě chvilku. Následně se přesune na Letní scénu, kterou 2. června okouzlí svým představením spolek Čarodějné divadlo, jehož herci jsou žáci Jedličkova ústavu a škol. Zpěvy ze hry Chudý čaroděj vznikly na motivy J. K. Tyla.

 

V rámci Vyšehraní budou probíhat trhy chráněných dílen, kde si můžete zakoupit kvalitní a originální výrobky od klientů JÚ. Můžete také přispět na sbírku bezbariérového autobusu, který je využíván pro odvoz dětí Jedličkova ústavu na kulturní, sportovní a vzdělávací akce.

Kontakty

www.vysehrani.cz

Termíny