Pivovar Ferdinand má své trhy

Volný čas

Letos se mohou všichni milovníci farmářských trhů a poctivých výrobků těšit na Tržiště Ferdinand, a to přímo v benešovském pivovaru. Tržiště se koná každou sobotu ve dvoře pivovaru vždy od 7:00 do 14:00.

 

Regionální potraviny, lahodné pochutiny, skvělý mok, ovoce, zelenina, pečivo, maso a uzeniny, mléčné výrobky, ryby, květiny, regionální speciality a mnohá další lákadla čekají na všechny návštěvníky Tržiště Ferdinand. „Věříme, že si naše Tržiště najde brzy své příznivce. O regionální a kvalitní potraviny začíná být  zvýšený zájem. To dokazuje nejen návštěvnost zkušebního provozu, ale také zájem trhovců,“ dodává za Pivovar Ferdinand, Eva Vašáková.

 

A proč spojení Pivovaru Ferdinand a farmářských trhů? „My v pivovaru preferujeme poctivost a kvalitní suroviny. Když se podíváme odkud se k nám dováží potraviny, na jejich kvalitu či složení a na čem lidé nejčastěji šetří, je více než jasné, že poctivost je nasnadě a my s ní přicházíme. Chceme všem místním ukázat, že se dá nakupovat levně a přitom velmi kvalitně.  Cílem je obnovit tradici regionálních trhů a dostat do areálu co nejvíce lidí,“ uvedla Vašáková.

 

Tržiště najdete v Pivovaru Ferdinand, Táborská 306, 256 01 Benešov. Více informací na stránkách  www.pivovarferdinand.cz  nebo na Facebooku.

Termíny