24.05.2014 od 12:00 dostihy chrtů a závod velkých šlapadel o 1000,- Kč v Greyhound Park Motol

Volný čas, Sport, Pro děti

Akce vhodná pro skupiny přátel, sportovce, rodiny s dětmi, i jednotlivce

Skvělý tip na skvělý oběd nebo večeři za nepřemrštěné ceny, jako bonus dostihy chrtů, tipování na chrty,  i možnost zajezdit si či zazávodit na čtyřkolkách. Uvidíte  dostihy chrtů greyhoundů na dostihové dráze, která nemá v kontinentální Evropě obdoby. Za podobným zážitkem byste museli až do Irska či Anglie. Můžete se s nimi vyfotit a pomazlit.

Z dostihového menu připraveného speciálně pro tento dostihový den si jistě vyberete - přináší speciality vyšší cenové kategorie i ty za přijatelnou cenu, přesto jde v obou případech za zážitkovou gastronomii Four Leaf Restaurant. Restaurace v I. NP je v provozu každý den, nejen o dni dostihovém, je vybavena dětským koutkem.

Veškeré naše terasy jsou kryté, i kdyby sprchlo - na vás pršet nebude a přesto můžete sedět venku ve skvělém prostředí, chrtům déšť nevadí. I kdyby bylo chladno - v zázemí restaurací je teplo. Po dostizích chrtů můžete využít velká šlapadla ve vyřazovacím závodu na outdoor dráze a třeba vyhrát ve finále 1.000,- Kč (první jezdec) nebo 500,- Kč (druhý jezdec).  Minimální účast 16 přihlášených závodníků velkých šlapadel, jinak se závod nekoná a budou probíhat volné jízdy. Malá šlapadla mohou jezdit také.   

Změna programu vyhrazena       

Další informace na: http://www.greyhoundpark.cz/clanky/24052014-dostihy-chrtu-a-zavod-velkych-slapadel-absolut-cup.aspx

Termíny