TÁBORY S BÁJEM

Pro děti

Středisko volného času Bájo nabízí dětem pro letní prázdniny tři příměstské tábory s keramikou, a to v termínech 7. – 11. července, 21. – 25. července a 25. – 29. srpna 2014.

Děti se budou na těchto táborech zabývat nejen keramikou, ale i jinými tradičními a netradičními výtvarnými technikami. Součástí je i jednodenní výlet do Hradce Králové na koupaliště. Dále jsme připravili příměstský tábor s tancem - nejen lidovým. Uskuteční od 18. do 22. srpna 2014 a ani na něm se nebude jen tančit.

Tábor „Malované prázdniny“ se koná od 13. do 19. července 2014 ve Dvoře Králové nad Labem, kde budeme inspiraci pro výtvarnou činnost, na kterou je tábor zaměřen, hledat v zoologické zahradě. Tentokrát budou totiž námětem naší tvorby zvířata.

Na všechny tábory se můžete přihlásit ihned, a to na tel. č. 604 187 325, na info@svcbajo.cz nebo osobně v kanceláři Bája. Ke konci školního roku se k táborům budou konat informační schůzky. Podrobné informace k táborům najdete na www.svcbajo.cz, počet míst na všech táborech je omezen.

 

Termíny