Vystoupejte na Kalich a navštivte Hrad Litoměřice v rámci Muzejní noci

Výstava, Volný čas, Pro děti

Zúčastnit se kulturního programu na nádvoří hradu nebo vystoupat na vyhlídkovou věž Kalich můžete v Litoměřicích 24. května, aniž byste zaplatili vstupné.  Centrum cestovního ruchu Litoměřice se totiž společně s dalšími organizacemi ve městě připojuje k celorepublikovému Festivalu muzejních nocí.
   Kulturní program v Hradu Litoměřice proběhne v sobotu 24. května od 16 do 19 hodin. Na nádvoří hradu bude k vidění výtvarná galerie květin s poznávací soutěží, kterou vytvořili školáci Základní školy Na Valech pod vedením učitelky Edity Moravcové. Celou akci zahájí v 16 hodin vystoupení přípravného sboru Kocouři se sbormistryní Pavlínou Štefanovou. Od 17 do 19 hodin zahraje pro pobavení i k tanci hudební skupina Veselý lidi. Návštěvníci dostanou příležitost ochutnat vína z hradního archivu.  Zatímco na kulturní program je vstup volný, košt vín bude zpoplatněn. V případě špatného počasí se celá akce přesune do vnitřních prostor hradu.
   Zájemci, kteří chtějí pohlédnout na historické jádro města z věže Kalich, tak mohou učinit v sobotu 24. května od 19 do 21 hodin.

Účinkují

Veselý lidi

Termíny