SOUTĚŽ - Sportovní aerobik & fitness týmy - Mladá Boleslav, červen 2014

Volný čas, Sport, Pro děti

FISAF AEROBIC 2014 - SPORTOVNÍ AEROBIK & FITNESS TÝMY

Soutěže II. & III. VT ve sportovním aerobiku a fitness týmech FISAF.cz, které proběhnou ve dnech 7. a 8. června 2014 ve sportovní hale města Mladá Boleslav.
Soutěže patří do širokého portfolia akcí ČESKÉHO SVAZU AEROBIKU A FITNESS FISAF.CZ, jehož je klub JUMPING KANGAROOS členem a v tomto případě i spolupořadatelem.
FISAF.CZ je nejmasovější vrcholovou organizací v České republice, která sdružuje reprezentanty i zájmové závodníky v rozličných kategoriích od sportovního aerobiku po taneční formace. II. a III. výkonnostní třídy jsou nejpočetněji zastoupeny, neboť se vyznačují rozmanitostí, atraktivitou a dostupností pro děti různých výkonnostních stupňů. Každý organizovaný člen si najde tu svou kategorii. AC JUMPING KANGAROOS je tradičním pořadatelem podobných akcí v Mladé Boleslavi již od roku 2007. Na těchto konkrétních závodech přivítáme děti ve věkových kategoriích od šesti do devatenácti let. Soutěžit pak budou v soutěžních disciplínách SPORTOVNÍ AEROBIK, FITNESS AEROBIK A FUNK HIP-HOP.

Kontakty

www.jkmb.cz

Termíny