Společný trénink s českými top slacklinery

Sport

Fenomén slackline je stále více k vidění v českých parcích, lesích a horách a i když popularita tohoto sportu nedosahuje zahraniční úrovně, mezi českými slacklinery se pohybuje několik lidí, kteří patří k absolutní světové špičce. Právě ti se letos vydají na ojedinělou expedici, při které chtějí zdolat v islandkých Trolích skálách několik highline, které svou délkou přesahují 100m.

Jeden z tréninků v rámci přípravy na tuto expedici bude otevřen veřejnosti a zájemci se budou moci sami zapojit. Ve středu 21.května bude celý tým od 17 do 20 hodin ve Stromovce trénovat a i úplní začátečníci budou moci udělat své první slacklinové kroky po boku těch nejzkušenějších.Za takovouto lekci potom můžete zaplatit, kolik uznáte za vhodné. Váš příspěvek bude připsán do fondu expedice - stanete se tedy jedním ze sponzorů.

Na trénink žádné speciální vybavení s sebou nepotřebujete. Účastníci expedice nicméně musí mít vybavení, na které je stoprocentní spolehnutí. Značka adidas Outdoor proto sportovce oblékne do svého funkčního oblečení a obuje speciálními botami pro slackline.

Pokud vás expedice zaujala a chcete se dozvědět více, navštivte její web hisland.squarespace.com.

Účinkují

Anna Kuchařová

Danny Menšík

Lukáš Černý

Petr Kučera

Petr Voříšek

Termíny