Dutch Fuck

Výstava, Hudba

MeetFactory představuje hostující festival příhodně nazvaný DUTCH F*CK, v režii nizozemského kolektivu PLANETART. Organizátoři mezinárodního Gogbot festivalu nebo Twente Bienále pro pražský kontext připravili speciální přehlídku, v rámci které budou prezentovat instalace, performance, přednášky a samozřejmě party! DUTCH F*CK bude v prostorách MeetFactory probíhat od 20. do 24. května. Festival zahájí přednáška Violy van Alphen a Keese de Groot  spolu s vystoupením DJ Shithead 20.5., o dva dny později budou následovat živá mezinárodní hudební vystoupení, performance a DJ sety. Výstava v Galerii MeetFactory bude otevřená denně od 13 do 20 hodin a dle večerního programu.

 PLANETART je kolektiv umělců, kteří vytvářejí a iniciují projekty, akce a festivaly na pomezí výtvarného umění, technologie, masmédií a populární kultury. DUTCH F*CK v angličtině znamená zapálit si cigaretu jinou cigaretou. Může to také být metafora pro networking a stále rostoucí a vzkvétající pole působnosti umělecké iniciativy PLANETART.   

Mezi participujícími umělci a performery jsou Teun Castelein, JODI, Alicia Framis, Rosa Menkman, Sandwoman, Daan Roosegaarde, ViaOral, Arno Coenen, Ruben van Leer, Jelle de Graaf, David Scheidler, Aike Luetkemoller a Sekitani.

Během večírku 22.5. vystoupí Monodeer, VJ Rosa Menkman, FENRIR, JODI, ViaOral + SandwomanXXL, ale takéspeciální pražský host Michal Cimala a další!

Účinkují

FENRIR (live)
MONODEER (live)
JODI
VJ Rosa Menkman
DJ David Scheidler
DJ Shithead

Termíny