TRIBUTE TO... ARETHA FRANKLIN & STEVIE WONDER

Hudba

Lucie Zemanová&Soul Sisters je nový projekt zpěvačky Lucie Zemanové, která si (po návratu z angažmá ve Španělsku) ke spolupráci přizvala své přátele a spoluhráče z jiných hudebních projektů. Kapela je složená ze čtyř energických a zkušených muzikantů, kteří s úspěchem hrají skladby jako fusion žánrů z oblasti soulu, jazzu, popu i latin music v zajímavých aranžích i rytmech.m Kalfusem.
Lucie Zemanová - je absolventkou Pražské konzervatoře. Spolupracuje s Back Side Big Bandem, kapelou Update či Steamboat Stompers a letos pojede Vánoční turné jako sólistka sOrchestrem Václava Hybše. Někdy působí i s kapelami Jazz Inflagranti, Joy Box, Dixieland Messengers či hostuje s Big Bandem Českého rozhlasu, kapelou Jazz Efterät a dalšími.
Jakub Urban - vystudoval klasický a jazzový klavír na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka v Praze. Píše autorskou hudbu, kterou realizuje ve svém projektu Urban trio. Úzce spolupracuje se zpěvákem Janem Smigmatorem. Občas působí jako klavírísta u Hudby hradní stráže a Policie ČR. Slyšet ho můžete i v Bohemia bigbandu Bohuslava Wolfa, či v projektech trumpetisty Michala Gery, kontrabasisty Františka Uhlíře a dalších jazzmanů.
Ondřej Sluka - vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka a nyní učí bicí v ZUŠ Bajkalská. Je stálým členem kapel :
Nightwork / Nightwork,Urban Trio / Urban Trio,Robert Rovina Group / Robert Rovina,Hot Line/ Hot Line,Bigband Vladislava Brože a hostujícím členem doprovodného tria Jana Šmigmátora/ JAN SMIGMATOR
Pavel Šlosar - studoval hru na kontrabas u Jana Greifonera. Spolupracuje s kapelouSteamboat Stompers, Evou Emingerovou, Jitkou Vrbovou, Bobbym Gordonem a dalšími.

 

 

LUCIA & SOUL SISTERS is a new project of a singer called Lucie Zemanová who has invited her colleagues and friends from other musical projects to cooperate with her.This new band consists of four skilled  musicians full of energy and enthusiasm, who succesfully manage to play songs in a fusion way from the genres like jazz, soul, latin music etc... and they are using very interesting arrangements and rhythms.

Účinkují

Lucie Zemanová - zpěv
Jakub Urban - piano
Pavel Šlosar - basa
Jan Chalupa - bicí

 

Lucie Zemanova - vocal
Jakub Urban - piano
Pavel Slosar - bass
Jan Chalupa - drums

Termíny