Svatební show na zámku Lysice

Volný čas

V neděli 25. května se od 12 hodin koná v romantické zámecké zahradě státního zámku Lysice již 4. ročník Svatební show. Připraveny jsou nejen módní přehlídky, ukázky slavnostního líčení a účesů, ale i svatební floristika. Součástí letošního ročníku bude rovněž svatební obřad live.


Nejen ty, kteří se chystají na velkou životní změnu, jakou svatba skutečně je, ale i návštěvníky, kteří chtějí rodinné nedělní odpoledne vyplnit příjemným kulturním programem v krásném prostředí zámecké zahrady, určitě zaujme bohatá nabídka. K vidění budou kromě svatebních šatů i překrásné vazby svatebních kytic a další ukázky svatební floristiky. Prohlédnete si různé varianty oznámení od nadčasových, klasických přes moderní až po netradiční. Najdete zde kontakty na fotografy a videokameramany, kteří profesionálně zdokumentují váš velký den. Uvidíte ukázky svatebních tabulí vybraných hotelů a cateringových společností, cukroví a svatební koláčky – včetně ochutnávky.

Svatební show na zámku LysiceSvatební show na zámku v Lysicích vám představí nové trendy letošní svatební sezony, dále si můžete prohlédnout slavnostně ozdobené svatební limuzíny nebo si objednat svatební ohňostroj. Show se účastní vybrané známé restaurace a hotely, které zde budou prezentovat možnosti uspořádání svatebních hostin od komorních, čistě rodinných svateb až po velkolepé svatby s velkým počtem hostů.

A abyste během organizace významného životního kroku na nic nezapomněli, můžete využít služeb profesionální svatební koordinátorky.

Svatby na zámku, kdy se nevěsta stává "opravdovou" princeznou, jsou oblíbené a žádané, vždyť jen na lysickém zámku je jich více jak šedesát ročně – a to nejen ve velkém sále, ale také v zámecké zahradě, kapli či na kolonádě. Konají se tu svatby jak klasické občanské, tak i církevní; uzavřít tu lze i registrované partnerství. Přijďte se tedy inspirovat nebo zavzpomínat na svůj svatební den, případně "jen" strávit pěkné odpoledne na zámku v Lysicích. Těšíme se na vaši návštěvu.

Kontakty a informace:
  • Bc. Martina Rudolfová, kastelánka SZ Lysice, 606 373 553, 516 472 235, rudolfova.martina@npu.cz
  • Mgr. Dagmar Šnajdarová, pracovník PR NPÚ ÚPS v Kroměříži, 573 301 435, 725 308 460, snajdarova.dagmar@npu.cz, www.npu.cz, www.facebook.com/npukm
Termíny