Divadelní léto na zámku

Divadlo

     Divadlo kdysi bývalo oblíbenou zábavou zámeckých pánů a jinak to nebylo ani u rodiny Berchtoldů. Ti si dokonce sami rádi nastudovávali různá drobná představení a jejich hraním bavili sebe i své přátele. Proto divadlo k zámku BERCHTOLD neodmyslitelně patří. Je tedy čas na jejich počest v této tradici pokračovat.

     Letošní léto se uskuteční první ročník Divadelního léta, během kterého můžete navštívit celkem tři divadelní představení. Ta se uskuteční ve čtvrtek 31. července, v pátek 1. srpna a v pátek 29. srpna.

     Ve čtvrtek 31. července se od dvaceti hodin můžete těšit na představení „Svaté neřesti“ v režii Vojty Nouzáka. Dvouhodinová hra pojímá o lásce v minulosti, současnosti i budoucnosti a o všem, co k ní patří.

     Hned v pátek 1. srpna pro vás ve stejnou dobu divadelní soubor Artur přehraje hru „Hledám milence, značka spěchá“ v režii Filipa Jana Zvolského. Být finančně zabezpečený či se oddat radostem mileneckého styku? A co mít peníze i milenku? Jak svést nechtěnou manželku k nevěře? Toto dilema je hlavní náplní hry o neúspěšném malíři, kterého chytila druhá míza.

     V pátek 29. srpna též v osm večer začíná one man show „Táta“. Komedie humorně vypráví o tom, jak se muži stávají otci a jak se otci stávají dobrými otci. „Vstup dětí do našeho života všechno změní. Všichni by se rádi vyspali, ale nepodaří se to nikomu. Intimní život jde do háje, oba partneři jsou podráždění a unavení…“ tak tvůrci popisují náplň světově úspěšné hry. Ale pozor, hra není vhodná pro děti a mládež mladší patnácti let.

     Vstupné na každé ze tří představení je 280 Kč českých a vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v síti Ticket Art nebo na naší hotelové recepci.

     Tak co? Už jste si vybrali své představení? Nebo chcete shlédnout všechna tři? Přijďte a prožijte příjemný a humorný večer na divadelním představení na zámku BERCHTOLD. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Termíny