Dny dětské bezpečnosti v IKEA Brno

Volný čas, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

IKEA zve všechny děti a rodiče na interaktivní a zábavné aktivity v rámci Dne dětské bezpečnosti, který se uskuteční v sobotu 17. května u všech obchodních domů IKEA v České republice.

 

V rámci zábavného dne se děti od profesionálů ze záchranných a bezpečnostních sborů dozvědí, jak se chovat v silničním provozu, naučí se poskytovat první pomoc a získají mnoho dalších znalostí a dovedností. Pro děti jsou připravené i soutěže o zajímavé ceny. Program pro děti se u jednotlivých obchodních domů liší. Detaily a kompletní program najdete na stránkách www.IKEA.czv v záložce Obchodní domy.

 

K dětským úrazům dochází doma více než kdekoliv jinde. Děti při hraní nemyslí na bezpečnost, a proto by na ni měli pamatovat rodiče. Právě pro ně IKEA připravila na 15. a 16. května 2014 semináře zaměřené na bezpečnost ve všech svých obchodních domech. V rámci nich se členové klubu IKEA FAMILY od zkušených odborníků dozvědí, jak vytvořit krásnou a funkční domácnost, která bude zároveň i bezpečná. Zkušení zaměstnanci IKEA během seminářů poradí, jak si domácnost zařídit tak, aby byla co nejbezpečnější pro děti, či prozradí praktické tipy a nápady, jak si domácnost vybavit bezpečnostními prvky. Semináře jsou pro členy klubu IKEA FAMILY bezplatné a konají se ve dnech 15. a 16. května ve všech obchodních domech IKEA v dopoledních i odpoledních hodinách. Na semináře je potřeba se registrovat prostřednictvím webových stránek IKEA, neboť jejich kapacita je omezená.  

 

Kontakty

www.ikea.cz

Termíny