24. a 25.5. Velký dětský den s Michalem Nesvadbou a výstava veteránů

Divadlo, Volný čas, Hudba, Pro děti

Pohádkové postavy, dětské dílny a soutěže, divadelní představení i veteráni. To vše bude k vidění a zažití v Dětském ráji zámku BERCHTOLD, kde se uskuteční již tradiční oslava Dětského dne, tentokrát připadající na víkend 24. a 25. května.

Pro odpočinek a pobavení je přichystáno vystoupení základní umělecké školy z Velkých Popovic, loutkové divadlo„Dlouhý, Široký a Bystrozraký“, hudební koncert „Pískomil se vrací“ a nebude chybět ani vystoupení tolik oblíbenéhoMichala Nesvadby z Kouzelné školky. Celým programem Vás provede člen divadelního souboru Ypsilon Jan Jiráň.tur hradů a zámků, pro malé i velké děti připravena spousta soutěžních disciplín a jiných aktivit, do kterých se mohou zapojit. Pomáhat jim při tom budou i rozličné bytůstky, které opustí své pohádkové světy, aby mohli víkend strávit s Vašimi dětmi.

Nejen pro kluky a jejich tatínky či dědečky, ale i všechny nadšence do starých a krásných aut a motocyklů budou jako již tradičně v parku vystaveny klenoty automobilového průmyslu, v podobě nablýskaných veteránů nejen českých značek.

pískomil se vracíV areálu je možné si zapůjčit a vyzkoušet koloběžky, či si zaskákat na trampolíně. Občerstvení je pak možné v zámecké restauraci Kouzelná zahrada nebo u rozličných stánků, nabízejících pochoutky pro malé i velké. Přijďte si se svými dětmi užít Dětský den do areálu Hotelu zámku BERCHTOLD a dopřejte jim zábavu v pohádkovém prostředí s pohádkovými postavami. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

PROGRAM:

sobota 24.5.  10:00-16:00

Výstava veteránů

Z pohádky do pohádky

- soutěže pro děti v zámeckém parku a pohádkovém kunickém lese

Vystoupení NÁVRAT SLUNOVRATU ZUŠ VELKÉ POPOVICE

 

25.5. 10:00-15:00

10:15 – taneční vystoupení PODKOVIČKA

10:30 – PÍSKOMIL SE VRACÍ- dětský rocková skupina

12:00 – MICHAL NESVADBA

13:30  – loutková pohádka DLOUHÝ, ŠIROKÝ, BYSTROZRAKÝ

Termíny