Slovácké léto 2014

Volný čas, Hudba, Sport, Pro děti

Začátkem července se historické prostory Uherského Hradiště již posedmé promění v plážové centrum, které nabídne jedinečnou sportovní podívanou doplněnou bohatým kulturním vyžitím. A to vše pro každého a zcela zdarma.

Každý bez rozdílu věku se může zapojit do některé z nabízených sportovních disciplín. Znovu nebude chybět plážový volejbal, plážová házená, plážový fotbal, petanque, foosball a stolní tenis, v rámci nesoutěžních aktivit pak dny věnované aerobním aktivitám a latinskoamerickým tancům. Sportovní aktivity doplní pestrý doprovodný program pro všechny věkové kategorie.

V rámci kulturního programu se představí nejlepší regionální i celorepublikově známé kapely. Kromě řady koncertů se můžete těšit na tematicky zaměřené odpoledne a večery. Kromě zapojení široké veřejnosti do volnočasových aktivit si akce klade za cíl získání finančních prostředků pro dobročinné účely. Akce se koná pod záštitou Zlínského kraje, města Uherského Hradiště a města Starého Města.

Veškeré informace, novinky a podrobný program budeme postupně zveřejňovat na www.slovackeleto.cz a facebook.com/slovackeleto.

Termíny