EAGLE TWIN [Us] /\ INDUSTROIKA [Be] /\ 8.5. @ Pohoda

Hudba

Kombinace nečekaná. Nabídky nečekané. Jedna kapela ze Southern Lord a druhá nečekaně z Belgie. Sludgeový Eagle Twin vs. Kraut noise Industroika 8.5.v Plzeňské Pohodě!

Místní Borci uvádějí>

EAGLE TWIN [Us, Southern lord]
Sludge/doom/drone
http://eagletwinsl.bandcamp.com/
http://www.southernlord.com/bands/view/eagle-twin

Eagle Twin jsou dvě bestie. Eagle Twin jsou jemnost a síla. Eagle Twin kombinují sílu riffu s volností jazzu. Eagle Twin jsou had a vrána. Eagle Twin jsou Gentry Densley a Tyler Smith, kteří pochopitelně nevylezli jen tak z nějaké očouzené díry v zemi. Oba za sebou mají působení v řadě kapel (například s jazzem a post hardcorem experimentující Iceburn Collective nebo společné angažmá ve Form of Rocket) a desky vydávají stejně jako např. Earth, Black Cobra, Sunn o))), Pelican nebo Wolves in the Throne Room na labelu Southern Lord. Eagle Twin sázejí v první řadě na primitivní sílu téměř fyzicky hmatatelné zvukové stěny. Pralesní riffy nejhrubšího zrna propletené halucinačními erupcemi sól, neúprosně supící mašina bicích, zpěv jako noční můra sbormistra Huun-Huur-Tu. V koutech hoří po jedné svíci za Black Sabbath, Black Flag, Melvins a Sleep. 

http://vimeo.com/46554047
https://www.youtube.com/watch?v=9nLW-DwxND4

INDUSTROIKA [Be]
Kraut/noise/post punk
http://industroika.bandcamp.com/
www.facebook.com/industroika

Industroika je PsyKraut Cinoisematic trio se sídlem v Bruselu. Skládajíc se z kláves, basy, kytary a mnoha prapodivných efektů, smyček, samplů a beatů. Celý je to hodně temněhypno a naživo fungují jak na bázi klasické rokové kapely k tanci viz. jejich poslední album North, tak i v noise experimentálnější poloze spíše k poslechu jako například v Istøy. Bude jen na vás, jakou tvář si vyberete!

https://www.youtube.com/watch?v=DZDcmljGltQ
https://www.youtube.com/watch?v=bn30S2ouDi4

Start: 20:00
Kde: Pohoda Music Club, Resslova 17, Plzeň 
Vstup: tba

Last.fm event.:
http://www.last.fm/event/3838079+Eagle+Twin+(US,+Southern+Lord)+%3C%3E+Industroika+(FR)

Fb event.:

https://www.facebook.com/events/434346976700857/?fref=ts

Termíny