Den pro rodinu - zábavné a tvořivé odpoledne

Divadlo, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

slavíme Mezinárodní den rodiny

15.30 - 16.30 Malování na trička

Tvořivá dílna je vhodná pro děti od 2 let. Děti si za pomoci rodičů namalují tričko pomocí razítek a šablon. Je možné si přinést vlastní bavlněné tričko, případně si můžete koupit tričko na místě od lektorky v ceně 30 Kč.

Lektorka: Mgr. Jitka Sůsová – autorka knih Šité korálky a Šité válečky

Vstupné: 50 Kč / rodič + 1 dítě, 70 Kč / rodič + 2 děti

 

15.30–17.30 Hraj, co chceš

Dvě hodiny zábavy s českou novinkou na trhu – kartičkami.. I když jsou na první pohled velmi jednoduché, můžete s nimi hrát spousty her, které již pravděpodobně znáte, např. Pexeso, Kvarteto, Černý Petr, Prší a také kombinační hry typu Scrabble nebo hry na rychlost a postřeh. Ošizeni nebudou ani ti, kdo si rádi povídají, rýmují a vymýšlejí příběhy. Kartičky se navíc vejdou i do malé kapsy, takže je můžete velmi pohodlně vzít kamkoliv s sebou!

Hru představí autorka Pavlína Boučková. Vstupné: 20 Kč

 

 

17.00 Tatínek není k zahození, divadlo

První pohádka vypráví o tom, jak se tatínek a maminka seznámili. Ve druhé se dovídají, že v domě, ve kterém bydlí, straší a ve třetí onemocní dítě. A všechno je to o tom, že se tatínek a maminka mají rádi, i jejich děti – bratr se sestrou, drží spolu, přestože se někdy hádají a perou. A jedině tak se podaří všechna strašidla, nemoci a draky překonat.

Účinkuje: Divadlo Lokvar – Ivana Lokajová a Peter Varga

Vstupné: 40 Kč

Účinkují

Mgr. Jitka Sůsová, Pavlína Boučková, Divadlo Lokvar – Ivana Lokajová a Peter Varga

 

Termíny