Akce v museu - Hra na majitele galerie

Pro děti

NÁZEV:

Výtvarná dílna pro rodiče s dětmi – Hra na majitele galerie

DATUM/ČAS:

19. 4.2014 14:00

MÍSTO:

Museum Kampa

U Sovových mlýnů 2, 118 00 Praha

VSTUP:

Vstupné: 100 Kč za dítě. Rodič zdarma, ovšem může dítě jen přivést a pak si jej vyzvednout.

ANOTACE:

Pravidelná výtvarná dílna pro rodiče s dětmi proběhne již tuto sobotu v Musea Kampa. Tématem bude Hra na majitele galerie.

TEXT:

Navštivte s dětmi v sobotu 19.4. Museum Kampa a účastněte se s nimi neobvyklého výtvarného programu, ve kterém se děti stanou majiteli galerie!

Tentokrát si zahrajeme na majitele galerie. Bude se naše galerie jmenovat jinak? Budou v ní výstavy uspořádány jinak? Jaké akce budou v naší galerii probíhat? A co reklama? S tím vším budeme v sobotu pracovat.

Nejdříve si projdeme museum a zaměříme se na to, jak jsou v něm výstavy rozmístěné. Pak budeme sami pracovat s prostorem, výtvarně do plánu naší galerie znázorníme, jak by vypadala naše výstava, kam bychom díla instalovali, jakým směrem by návštěvník procházel, jak barevný by byl interiér a postaráme se i o ochranu děl, aby je někdo neukradl. Tím ale práce nekončí!

Budeme si povídat o tom, jakým způsobem dostaneme do galerie návštěvníky. Jak k nám přilákáme veřejnost? Jaké akce se u nás budou pořádat? Jak zpropagujeme naší galerii?

Akce bude trvat zhruba 2 hodiny a je určena dětem od pěti let.

 

KONTAKT:

Tereza Mléčková

lektorskeoddeleni@gmail.com

+420 777 357 480

STRÁNKY:

https://www.facebook.com/museumkampa?ref=hl

 

Termíny