Velikonoční workshopy plné tvoření v GUD

Pro děti

Galerie GUD pro vás na velikonoční svátky připravila nabitý program. Během víkendu až do pondělí se konají velikonoční workshopy, vhodné pro děti od 5 let. Kapacita workshopů je omezena - nutná rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz

Na sobotu 19.4. je připraven od 14:00 do 16:00 hodin workshop na téma "Velikonoční geometrie -kubismus".

Pro tento workshop jsme propojili téma naší výstavy s tématem velikonoc. Pojetí celé tvorby bude zaměřené na umělecký směr kubismus a děti budou skládat vajíčka nebo jiné velikonoční motivy z tvrdého papíru pomocí nejjednodušších geometrických tvarů a následně si je budou moci obarvit. Cena 150,- Kč.

 V neděli 20.4.  se koná od 14:00 do 16:00 hodin workshop na téma "Recyklované velikonoce".

V rámci tohoto workshopu budou děti tvořit společně s lektorem dekorace, obrázky a umělecké předměty na téma velikonoce z kartonu od vajíček a dalších recyklovatelných materiálů, které máme všichni kolem sebe. Na workshop si můžete tyto věci donést i z domova, mohou to být např. staré hračky, igelitové tašky, nepotřebné oblečení, aj. Veškeré vyrobené věci si budou moci děti odnést. Cena 150,- Kč.

V pondělí 21.4. od 11:00, 13:00 a 15:00 hodin se konají workshopy s názvem "Velikonoční pondělí s textil art".

Velikonoční pondělí věnujeme workshopům zaměřeným na tvorbu z textilních materiálů. Děti si budou moci zkusit vyrobit vlastního plyšového zajíčka nebo vytvořit z kousků látek a polystyrenového vajíčka vlastní představu o tom, co se může z vajíčka vyklubat. Workshop trvá 60 minut. Cena 150,- Kč (+příplatek 80,-Kč za materiál - v případě výroby zajíčka)

Workshopy jsou vhodné pro děti od 5 let a jejich rodiče. Nutná rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz

 Více na www.galeriegud.cz

Termíny