Airfare, Eddie Stoilow, DJ Macio a El Jay na Animal Party v Brně na Flédě

Volný čas, Hudba

V rámci další z řady Animal Parties se v Brně na Flédě 17. dubna 2014 od 20:00 hod. představí skupiny Airfare a Eddie Stoilow, DJ Macio a saxofonista El Jay. Organizátor Animal Parties nabízí stovky vstupenek po registraci na www.objevtevicemuziky.cz zdarma.

Animal Parties, které aktuálně projíždí republikou, navštíví po Ostravě a Praze také Brno. Úspěšná tour, jež hostila kapely The Prostitutes, Skyline, Tata Bojs nebo Peter Pan Complex, představí tentokrát v jihomoravské metropoli kytarovky Eddie Stoilow a Airfare.

Začátek této unikátní akce bude patřit skupině Airfare, která na hudební scénu vstoupila v roce 2006. Tato česko-americká formace má na svém kontě už tři studiové desky, ze kterých toho bude na Animal Party hodně slyšet.

Třemi alby se můžou chlubit i členové skupiny Eddie Stoilow, kteří své poslední album nazvané „Sorry!“ vydali na sklonku loňského roku. Fanoušci se mohou těšit nejen na hudební novinky z tohoto alba ale i na další osvědčené hity své oblíbené kapely. 

Na závěr brněnské Animal Party vystoupí osvědčená dvojice DJ Macio a saxofonista El Jay.

Organizátor Animal Parties a mnoha dalších hudebních akcí umožní registrovaným fanouškům vstup na brněnskou Animal Party i na spoustu dalších hudebních akcí zdarma. Objevte více na www.objevtevicemuziky.cz

Akce se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let!

Účinkují

Airfare, Eddie Stoilow, DJ Macio & El Jay

Termíny