Chuť Švýcarska v Žofín Garden

Volný čas

První ročník gastronomické akce „Švýcarské dny“ můžete navštívit již dnes!

 

Restaurace Žofín Garden uspořádala ve spolupráci s HST Obchodní komorou Švýcarsko - Česká republika první ročník akce Švýcarské dny v Praze, která se, jak organizátoři věří, stane každoroční tradicí a představí ty nejlepší speciality této země.

 

Návštěvníci tak mohou již dnes ochutnat pokrmy ve zdejším kiosku, a to od 11:00 do 18:00, stejně tak v neděli 6. 4. 2014. Na co se můžete těšit? Ochutnáte snad nejtypičtější švýcarský sýr Raclette, ranné minibrambory ve slupce, Cornichony či grilovanou bílou klobásu ‚Bratwurst‘ s hořčicí a chlebem.

 

Celé švýcarské menu vám pak Žofín Garden nabídne až do pozdních večerních hodin, dnes od 11:00 do 22:00 v neděli od 18:00 do 22:00. Vybrat si můžete z tří-, čtyř- nebo pětichodových menu, které zahrnují předkrm či polévku a hlavní jídlo s dezertem.

 

Poznejte delikatesy jako Alpermagronen s jablečnou omáčkou, Kroupovou polévku či polévku z jablečného vína s rostbífem, šafránový chléb, filet ze pstruha flambovaný Absinthem či šafránové risotto s telecím masem.

 

Nakonec určitě neodoláte sladké tečce – v tomto případě světlé a tmavé pěně Toblerone či Rübli dort.

 

Termíny