Duben plný jedinečných akcí zahájí Dětské farmářské slavnosti

Volný čas, Pro děti

Albertíkova farmářská show, skákací hrad, soutěže o super ceny a zmrzlina a svačina zdarma!

 

 

Hradecké Futurum připravilo na duben pro veřejnost řadu zajímavých akcí.  První, typicky jarní vypukne v sobotu 5. dubna 2014 od 14,00 hodin ve čtvrtém patře obchodního domu v prostorách nového parkingu.  

 

 

Dětská farma nabídne dětem i rodičům 10 soutěžních stanovišť, kde se mohou stát farmáři a získat farmářskou smlouvu.  Na ni budou na jednotlivých stanovištích získávat speciální razítka. Mladší děti se mohou těšit například na nafukovací farmu. Na tomto stanovišti budou hledat pro jednotlivá zvířátka jejich správný výběh a pro aktivní rodiče je připravena atraktivní soutěž v nafukování zvířátek. Starší děti si mohou vyzkoušet ruční lis na semena řepky a poznávání semen produktů k výrobě oleje. Velkým lákadlem zvláště pro kluky bude velká maketa traktoru s vlečkou, která jim umožní měnit kola a opravovat ozubená kola v motoru. Prohánět se mohou také na šlapacích traktůrcích. Holčičky jistě zaujme sázení, květinářství nebo třeba velké puzzle na vlečce traktoru.

 

 

O zábavu se také postará Albertík se svými kamarády. Albertíkova farmářská show 2014 nabídne novou hudební skupinu, zpívání, tancování a soutěžení o super ceny.  Albertík nezapomene ani na rodiče dětí a velké finálové losování cen z kadibudky.

 

 

Projekt je koncipován tak, aby se mohly děti s rodiči zúčastnit jednotlivých aktivit opakovaně a farmaření si opravdu užily. Každou hodinu se navíc budou losovat super ceny a připravený je také skákací hrad. Celá akce je pro návštěvníky zdarma a to včetně svačiny a báječné zmrzliny", uvedla Lucie Mikšovská z OC Futurum Hradec Králové.

 

 

Další připravované akce:

  • 16.4.  Casting Elite Model Look 2014 (středa od 15,00 hodin) - semifinále prestižní modelingové soutěže s Pavlínou Němcovou
  • 26.4.  KRÁLOVSKÁ VĚDA  pro děti (sobota od 13,00 hodin) – edukativně interaktivní program, kde si budou moci nejen děti vyzkoušet chemické, fyzikální a jiné pokusy a odnést si domů kupu výrobků a dárků

 

 

Termíny