Závody chrtů, motokár, šlapadel APRIL CUP s překvapením

Volný čas, Sport, Pro děti

V sobotu dne 05.04. 2014 od 12.00 hod. se v pražském Greyhound Parku, na chrtí dráze která nemá v Evropě obdoby, koná třetí bodovací dostih greyhoundů seriálu Formule CGDF. Chrti greyhoundi sbírají dle svého umístění v dostizích body, stejně jako piloti Formule 1 a závodí o titul Zlatý chrt.

Přijďte si vsadit, kolik který greyhoundí závodník tohoto dostihového dne nasbírá bodů, čili jak se umístil ve výsledném pořadí závodního peletonu. Tipovací lístky nejsou zpoplatněny a ještě si můžete odnést láhev kvalitního vína, jestliže Váš tip bude správný.

Na této akci budete moci vidět závody greyhoundů - králů dostihových drah a nejrychlejších psů planety. A také specielní překvapení - příjezd nových (!) chrtích závodníků až z dalekého Irska, kteří jedou k nám do Prahy NON-STOP až z dalekého Dublinu. Určitě všichni rádi posečkáme, kdyby se jejich příjezd o něco opozdil a přivítáme je v Praze společně bouřlivým potleskem. Jelikož se greyhoundi jmenují Azzaro, Moet a Chandon, jistě se tohoto dne budou bouchat "bublinky" kvalitního moku a zřejmě jimi budou greyhoundi i pokřtěni. Chrti budou asi trochu vykulení, ale je se na co dívat - jejich rodiče jsou známí šampioni dostihového Irska. Ostatní chrti se vydají z energie na jedné z nejskvělejších dostihových drah Evropy.    

Přijďte s rodinou či přáteli na oběd, šéfkuchaři Four Leaf Restaurantu připravili skvělé dostihové menu, kromě menu standardního. Mlsně se olizuje i krásná Vuittonka s lahví šampaňského a růžovou řasenkou a růžovými drápky - viz foto. Určitě si pochutnáte a určitě litovat nebudete. Ceny jsou v poměru k vysoké kvalitě surovin i přípravy příznivé, vařit doma přestává mít smysl. 

Meteorologové slibují sluníčko, v zázemí dvou restaurací v I. NP si pochutnáte a pak na kryté Sluneční terase se stolečky a tribunovými sedátky u dobré kávy a skvělého dezertu budete téměř součástí dění na závodní dráze.
Vítěz dostihů přijde za diváky, můžete se s ním vyfotit, můžete si jej pohladit, pro děti je připraven tradiční bod programu -mazlení dětí s chrty.
Viz:  
http://www.cgdf.cz/cs/deti-miluji-greyhoundy-greyhoundi-miluji-deti.html

Po vyhlášení výsledků chrtích dostihů budete moci po krátké přestávce využít i možnosti zapůjčit si závodní elektro-motokáry nebo šlapací Go-karty a při této příležitosti můžete zabojovat o přední příčky na výsledkové listině závodního šampionátu TOP SPEED - Outdoor Race Track. (V případě nepřízně počasí poslouží vnitřní dráha) 
 Motokáry jsou ECO - "neřvou, nesmrdí´", nemůžete se spálit od motoru, proto nepotřebujete specielní overal. Motokáry si oblíbily i ženy.

Veškeré informace viz:

http://www.greyhoundpark.cz/clanky/zavody-chrtu-motokar-slapadel---april-cup-2014.aspx

 

Akce je vhodná pro děti, dospělé i celé rodiny. Nudit se u nás určitě nebudete. 

Termíny