Budujme NPC Letná

Volný čas

Exceptionals Vás zve na dobrovolnickou seznamovací akci  s názvem Budujme NPC Letná. 

Vážení přátelé,
pomozme vybudovat nízkoprahové centrum zaměřené na podporu sportu, tělovýchovy, kultury, vzdělávání a smysluplného trávení volného času v Praze na Letné!
Garantujeme Vám, že propotíte tričko, spálíte spoustu kalorií, poznáte hodně nových lidí a zaručeně budete odcházet s dobrým pocitem. Kdo ví, třeba se zrovna objeví i ten pravý nebo ta pravá a poznáte se přímo v terénu...

Pro koho je akce určena?

Pro všechny, kdo se chcete bavit, udělat něco pro ostatní ,poznat nové lidi a třeba se i seznámit :-).

Proč?

Protože NPC to samo bude dělat hodně dlouho a když můžeme pomoci, tak proč ne? Je také potřeba Vás občas vytáhnout mezi lidi, poznat nové přátele a třeba tu i potkat nového partnera.

Program:

Bude pestrý... :) budeme uklízet, malovat, natírat, zasklívat, opravovat, budovat lepší zítřky – každému dle libosti a aktuální potřeby. Za odměnu dostaneme svačinu a super oběd. Určitě se máme na co těšit :-)

Co si vzít s sebou?

Pracovní oděv (kdo máte montérky s kapsami tak s sebou, ať má radost i Krteček), svačinu, pití a dobrou náladu - když ji zapomenete nic se neděje práce Vám ji zvedne… :)

Kde?

Letenské sady 32, Praha 7 (v prostorách bývalého tenisového klubu)

Zájemci, hlašte se, prosím, na www.exceptionals.cz (po registraci se Vám akce objeví k přihlášení) nebo na ivana.sterbova@exceptionals.net.
Těšíme se na Vás :-).

Účinkují

my a vy, lopaty a rýče, pot a zábava :-)

Termíny