The Colorblinds + Kočky neberem + Farside

Hudba, Rock & Pop
KOČKY NEBEREM
Hard rocková kapela z Mladé Boleslav hraje od roku 2007. Ve své tvorbě se inspiruje moderními metalovými kapelami. Během svého působení v hudebním světě si zahrála již s mnoha úspěšnými skupinami jako například s Mig 21, Mňágou a Žďorp, s kapelou Rybičky 48, Nightwork nebo Švihadlo. Hrála i na několika větších festivalech, např. Sázavafest, NATRUC a dalších.

FARSIDE
Hardrocková autorská kapela z Ústí nad Labem se snaží vrátit do povědomí lidí starý dobrý hardrock v moderním pojetí. Farside čerpají inspiraci ze skupin jako např. Guns'n'Roses, Shinedown, Aerosmith, Hinder a další. Silnou stránkou Farside jsou efektní a energická živá vystoupení.

THE COLORBLINDS
Při poslechu této kapely těžko uvěříte, že členům the Colorblinds je teprve okolo 16ti let. Kapela má ojedinělou energii a výraz. Pokud jde o the Colorblinds samotné, zdá se, že se takovými věcmi jako věk vůbec nezabývají a raději hrají. Kapela, která vznikla teprve v lednu 2010, již vydala své první album (duben 2011) a probojovala se do českého finále celosvětové soutěže Emergenza, kde skončili na druhém místě. Svým živelným koncertním projevem si kapela nezadá ani s mnohem "protřelejšími" kolegy. The Colorblinds se stylově neomezují a podávají svou autorskou hudbu v mnoha barvách - od soulových vlivů, přes rock´n´roll, až po záblesky metalu.
Termíny