Plus pro Vás již potřetí partnerem celorepublikových Závodů s kočárky ve sportovní chůzi

Volný čas, Sport, Pro děti

Nestlé se letos stane generálním partnerem již třetího ročníku celorepublikových Závodů ve sportovní chůzi s kočárkem, jejichž organizátorem je občanské sdružení Strollering®. Závody odstartují v   neděli 13. dubna 2014 od 15:00 hodin na více než 35 místech po celé České republice.

Nestlé v letošním roce pokračuje s aktivní podporou vyváženého životního stylu, ke kterému patří nejen správná strava, ale také dostatek pohybu a aktivní odpočinek.  Především rodiče malých dětí často nemají čas se nějakému sportu věnovat. Společnost Nestlé a její portál Plus pro Vás fyzické aktivity rodičů podporuje, a proto se i letos rozhodla podpořit projekt celorepublikového závodu kočárků, který proběhne 13. dubna 2014 od 15:00 hodin.

Strollering je fitness program pro maminky a tatínky s kočárkem. Jeho hlavní součástí je sportovní chůze s kočárkem, kterou lze jednoduše spojit s různými posilovacími a protahovacími cviky. K tomu lze perfektně využít právě kočárek, či lavičku nebo strom v parku. Do cvičení se přitom mohou zapojit i děti. Podstatou samotných závodů je chůze s kočárkem na 100 až 150 kroků dlouhé trati v co nejkratším čase. Soutěžit se bude ve třech kategoriích: maminky, tatínkové a celé rodiny.

Tato akce láká rok od roku více zájemců. "Vloni se uskutečnil 2. ročník Závodů kočárků a s radostí musíme říci, že byl více než vydařený. V dubnu 2013 se závodilo na 25 místech po celé ČR, dohromady soutěžilo více jak 500 kočárků a do organizace závodů se zapojilo 15 nových míst. Letos doufáme, že tato rostoucí tendence bude pokračovat“, prozrazuje Edita Berková, zakladatelka o. s. Strollering®.Seznam míst, kde se Závody s kočárky uskuteční, najdete na www.strollering.cz. Závodníci se předem registrují a uhradí startovné ve výši 50 Kč. Výtěžek ze startovného poputuje na účet vybrané neziskové organizace.

Těšíme se na vaši účast!

Termíny