Poslední březnový víkend v galerii GUD

Výstava, Divadlo, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

GUD pro vás na poslední březnový víkend připravila nabitý program. V sobotu od 10:00 se koná GUD den na téma "Móda", od 14:00 hodin se můžete zúčastnit workshopu “La škola - Modrá” a v neděli od 15:00 hodin se můžete přijít podívat na divadelní představení Detektiv Lupa a tajemná věž. Zároveň v galerii běží výstava “Stavíme”.

GUD den "Móda"

S dětmi budeme tvořit návrhy formou koláže, vytvoříme kolekci z recyklovaných triček, následně proběhne malá módní přehlídka. Po celý den budeme malovat návrhy oblečení, děti si budou s návrhářem Janem Šimrem povídat, jaké to vlastně je, být módním návrhářem.


čas: 10:00 - 16:00, 
kapacita: 15 dětí
, cena: 750,-Kč (i s jídlem)
, věk: 5 - 12 let
, nutná rezervace předem na rezervace@galeriegud.czLa škola - Modrá


Sobotním tématem bude hudební obraz Modrá. Modré struny, švestky, zamilovaný potápěč. Violoncello, kytara, zpěv, pet lahev.

La škola je hudební škola, která vede děti k vlastní hudební tvorbě. Učíme děti hudbu. Inspirujeme rodiče. Děláme vlastní - funkční - pedagogiku. Jsme na pomezí žánrů, ale i jejich středobodem. Setkání hudby, poezie, obrazů. Jsme fantazií. 

Určeno pro děti v jakémkoliv věku.Detektiv Lupa a tajemná věž  - Studio DAMÚZA 

Loutková pohádka pro děti, co se nebojí. Vydejme se s detektivem Lupou do jedné zapomenuté vesnice na kraji začarovaného lesa, kde se skrývá tajemná věž! Podaří se mladému detektivovi rozluštit záhadu ztracených dětí a dostat srdce krásné Emílie? 

Vhodné pro děti od 4 let, délka představení: 40 minutVýstava "Stavíme" Interaktivní výstava nejen pro děti. Staňte se součástí tvořivého procesu pod vedením jednotlivých umělců, kteří připravili cestu pro vaši fantazii. Postavte své umění!

 Termín výstavy:  18.3. – 28.9. 2014 Pozor! V termínu od 16.4. do 9.5. 2014 bude výstava přerušena, pak bude opět pokračovat.


Termíny