GURMÁN RACE - chrti, motokáry, šlapadla, skvělý gurmánský oběd

Volný čas, Sport, Pro děti

V sobotu dne 29.3.2014 od 12.00 hod. se v pražském Greyhound Parku, na chrtí dráze která nemá v Evropě obdoby,
se koná druhý bodovací dostih greyhoundů seriálu Formule CGDF. Chrti greyhoundi sbírají dle svého umístění v dostizích body, stejně jako piloti Formule 1 a závodí o titul Zlatý chrt.

Vítěze šampionátu uplynulé dostihové sezóny naleznete zde: 
http://www.cgdf.cz/cs/zlaty-chrt-2013-racing-sprint.html   a   http://www.cgdf.cz/cs/zlaty-chrt-2013-racing-classic.html

Přijďte si vsadit, kolik který greyhoundí závodník tohoto dostihového dne nasbírá bodů, čili jak se umístil ve výsledném pořadí závodního peletonu. Tipovací lístky nejsou zpoplatněny a ještě si můžete odnést láhev kvalitního vína, jestliže Váš tip bude správný.

Na této akci budete moci vidět závody greyhoundů - králů dostihových drah a nejrychlejších psů planety. Dále viz.: http://www.cgdf.cz/cs/provoz-chrti-drahy-v-praze.html ).
Je se na co dívat - chrti se vydají z energie na jedné z nejskvělejších dostihových drah Evropy.    

Přijďte s rodinou či přáteli na oběd, šéfkuchaři Four Leaf Restaurantu připravili skvělé gurmánské menu. Mlsně se olizuje i krásná Vuittonka - viz foto. Určitě si pochutnáte a určitě litovat nebudete. Ceny jsou v poměru k vysoké kvalitě surovin i přípravy příznivé, vařit doma přestává mít smysl. 

Meteorologové slibují sluníčko, v zázemí dvou restaurací v I. NP si pochutnáte a pak na kryté Sluneční terase se stolečky a tribunovými sedátky u dobré kávy a skvělého dezertu budete téměř součástí dění na závodní dráze.
Vítěz dostihů přijde za diváky, můžete se s ním vyfotit, můžete si jej pohladit, pro děti je připraven tradiční bod programu -mazlení dětí s chrty.
Viz:  
http://www.cgdf.cz/cs/deti-miluji-greyhoundy-greyhoundi-miluji-deti.html

Po vyhlášení výsledků chrtích dostihů budete moci po krátké přestávce využít i možnosti zapůjčit si závodní elektro-motokáry nebo šlapací Go-karty a při této příležitosti můžete zabojovat o přední příčky na výsledkové listině závodního šampionátu TOP SPEED Indoor race track. (Tam takt&´ž nebudete vystaveni případné nepřízni počasí).
Motokáry jsou ECO - "neřvou, nesmrdí", nemůžete se spálit od motoru, proto nepotřebujete specielní overal. Motokáry si oblíbily i ženy.

Akce je vhodná pro děti, dospělé i celé rodiny. Nudit se u nás určitě nebudete. 

Termíny