Pohádková neděle ve Zlatém jablku

Pro děti

Poslední neděle v březnu bude ve Zlatém jablku opět patřit dětem. Kinosál multikina Golden Apple Cinema navštíví Divadlo Honzy Krejčíka s představením „Kouzelná slůvka“. Dětský program z pravidelného cyklu pohádkových nedělí začíná ve 14:00 hod.

S představením plným písniček zavítá v neděli 30. března do Zlína Honza Krejčík. Dětské představení „Kouzelná slůvka“ má dětem zábavnou formou připomenout, jak bychom se k sobě měli chovat. Taky Vám připadá, že zapomínáme zdravit a děkovat? Pomalu se z našeho života vytrácejí pravidla slušného chování. Už jako malí jsme přeci slýchávali: ,,Řekni kouzelné slovíčko".

Všechna důležitá kouzelná slovíčka si děti osvěží v představení, které proběhne v neděli ve 14.00 hodin v sále č. 1 multikina Golden Apple Cinema. 

Program pro děti od 3 do 8 let trvá cca 50 minut a stejně jako u ostatních představení, která v letošním roce připravilo Zlaté jablko ve spolupráci s Golden Apple Cinema, čekají na všechny na návštěvníky drobné dárky. Vstupenky si mohou zájemci rezervovat v pokladně multikina a vyzvednout nejpozději 30 minut před představením. Jednotné vstupné 40 Kč.

Účinkují

Divadlo Honzy Krejčíka

Termíny