Anglická rodinná dílna v Museu Kampa

Pro děti

Přijďte na anglickou rodinnou dílnu do Musea Kampa. Jedinečná příležitost jak se seznámit s novými výtvarnými technikami a přitom si nenásilnou formou procvičit angličtinu.

První ze série anglických dílen seznámí děti hravou formou s několika umělci ze stálé sbírky středoevropského moderního umění. Návštěvníci prozkoumají různé výtvarné materiály a na závěr si vytvoří opravdový reliéf z hlíny a ze sádry. Dílnu povede zkušená anglická lektorka. Vhodné již pro nejmenší děti, pro které je angličtina rodným jazykem, ale také ty, které mají zkušenost s výukou angličtiny např. ve školkách. Vhodné pro věkové skupiny 5-13 let.

Cena workshopu: 100 Kč/dítě, dospělý doprovod zdarma. Rezervace nutná.

 

O lektorech:

Aleksandra Porter

Aleksandra studovala keramický design na Central St. Martin’s College of Art and Design v Londýně, magisterský titul získala na University of Wales Institute v Cardiffu. Má mnohaleté zkušenosti s učením dětí i dospělých. V roce 2006 se přestěhovala do Prahy a započala zde vlastní projekt “Creative Minds Talk English”, který je založen na výuce angličtiny skrze výtvarnou tvorbu.

 

Andrew Hauner

Andrew se narodil v New Yorku českým emigrantům. Bakalářský titul získal v oboru fotografie, ve studiu pokračuje na Univerzitě Karlově a Akademii výtvarných umění. Překládá pro magazín Fotograf a přispívá do časopisu Ateliér. Jako fotograf a kurátor se zúčastnil několika výstav v České republice, na Slovensku a v Polsku.

 

KONTAKT:

lektorskeoddeleni@museumkampa.cz

+420 777 357 480

257 286 147

ww.museumkampa.cz

https://www.facebook.com/museumkampa?ref=hl

Museum Kampa

U Sovových mlýnů 2, 118 00 Praha         

Termíny